Radošā mūzikas nometne "Vītolēni" Gaujienā

08.01.2020

Koncerts "Ziemassvētkus gaidot…"

18. decembrī mūzikas skolā notika sagatavošanas un jaunāko klašu audzēkņu koncerts "Ziemassvētkus gaidot…". Ziemassvētku melodijas, ko atskaņoja saksofonu ansamblis (ped. J. Briška), sagaidot koncerta dalībniekus, vecākus un ciemiņus, radīja brīnišķīgu noskaņu un svētku sajūtu. Pirmā uzstāšanās šajā koncertā bija Lauku kapelai (ped. S. Sl..

Ziemassvētki Gārsenes pilī

21. decembrī Ziemassvētku koncertā Gārsenes pilī bija mīļi aicināti piedalīties A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas un Aknīstes filiāles audzēkņi.  Pilī valdīja īsta Ziemassvētku noskaņa - gaisā virmoja tikko izceptu piparkūku smarža, māju sajūtu un siltumu radīja sakurinātās podiņu krāsnis. Koncertā mūzikas skolas audzēkņi skaitīja dzejoļus, atsk..

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas Ziemassvētku koncerts

15. decembrī plkst.13:30 Krustpils katoļu baznīcā. Piedalās: skolas kamerorķestris, diriģents Mārtiņš Bergs, ansambļi, solisti.

10.12.2019

Flautas klases koncerts "Ticība"

Š. g. 7. decembrī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas kamerzālē Ziemassvētku noskaņās izskanēja flautas klases koncerts "Ticība". Skolotāja Olga Ridzevska kopā ar saviem audzēkņiem šim pasākumam gatavojās ar lielu sirsnību un mīlestību. Flautas skaņas rosināja klātesošos padomāt par Ziemassvētku gaidīšanu, par kaut ko labu un svarīgu paš..

10.12.2019