Interešu izglītības programmas audzēkņu KONCERTS

28.05.2024

A. Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskola uzņem audzēkņus!

28.05.2024

Sēlpils Evanģēliski luteriskajā baznīcā Sakrālās mūzikas koncerts

27.05.2024

Jaunu audzēkņu uzņemšana

27.05.2024

Izlaidums!

15.05.2024

Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas audzēkņu koncerts

Karjeras dienas ietvaros 2024.gada 26.aprīlī mūsu skolā koncertēja Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas audzēkņi. Klavierspēles skolotāja - direktora vietniece vidusskolas mācību darbā Elīna Bambāne pastāstīja par mūzikas vidusskolu, par iespējām, kādas var dot mācīšanās šajā skolā un aicināja uz iestājeksāmeniem. Koncertā bija pārstāvēt..

14.05.2024

Kamerorķestra brauciens uz Igauniju.

No 17.-19.aprīlim Igaunijas pilsētā Valgā un Tartu norisinājās Baltijas kamerorķestru un simfonisko orķestru festivāls. Uz festivālu devāmies kopā ar Madonas mūzikas skolas kamerorķestri .Brauciens izdevās lielisks un pozitīvām emocijām bagāts. Koncerti notika Valkas kultūras centrā un Tartu luterāņu baznīcā. Apskatījām Tartu vecpilsētu un zinātnis..

14.05.2024

Pūšaminstrumentu spēles konkurss Ozolniekos

Š.g. 10.maijā Ozolniekos norisinājās XIII Starptautiskais mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem. Šis konkurss zīmīgs ar to, ka konkursa dalībniekiem viens no skaņdarbiem obligāti ir jāizpilda džeza vai populārās mūzikas žanrā. Uz šo konkursu devās arī A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pedagoga Jāņa Briškas ..