Attālinātā mācību procesa norise Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā

No 2020.gada 23.marta līdz 2020.gada 14.aprīlim Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā mācības tiks organizētas attālināti. Pedagogi regulāri sazināsies ar izglītojamo un viņa vecākiem telefoniski vai ar skolvadības sistēmas E-klases pasta starpniecību, lai nodrošinātu efektīvu attālinātā mācību procesa norisi. Pedagogi informāciju par veic..

23.03.2020

Svarīga informācija audzēkņiem un viņu vecākiem!

CIENĪJAMIE AUDZĒKŅI UN VECĀKI! No 23. marta profesionālās kultūrizglītības iestādēs, kuras īsteno profesionālās ievirzes programmas, mācību process tiks organizēts attālināti. Arī Jēkabpils  Mūzikas skolā mācības notiks, izmantojot e-klases elektronisko pastu, sociālos tīklus un e-platformas. Šīs nedēļas laikā, lūdzu, dodiet ziņu savam ..

18.03.2020

Notiks komponista Arvīda Žilinska 115. jubilejai veltīts koncerts «Man uz pleca sauli uzliek marts»

Šogad, 31. martā, savulaik tautā tik ļoti mīlētajam komponistam Arvīdam Žilinskim apritētu 115 gadi. Godinot izcilā novadnieka, komponista, pianista, J. Vītola Latvijas valsts konservatorijas/Latvijas Mūzikas akadēmijas ilggadējā klavieru spēles profesora piemiņu, Arvīda Žilinska dzimtajā pusē – Saukas pagastā – tiks organizēts s..

10.03.2020

Izskanējis JVLMA studentu simfoniskā orķestra projekts Plecu pie pleca

Jēkabpils Tautas namā izskanējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas /JVLMA/ simfoniskā orķestra simfoniskās mūzikas koncerts “Plecu pie pleca. Ceļojums uz Franciju”. Līdzās Mūzikas akadēmijas studentiem koncertā muzicēja arī Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas, Jēkaba Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skolas un Pļaviņu mūzi..

07.03.2020

Lepojamies ar A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem!

4. marta rītā Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā pūšaminstrumentu karalienes tituls tika piešķirts  flautai, bet pēcpusdienā to pārmantoja saksofons.  VII Latgales mūzikas skolu audzēkņu konkurss ir izskanējis ar jauku, patīkamu  pēcgaršu, jo mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles audzēkņi atgriezās ..

07.03.2020

Audzēkņu panākumi konkursā "Pavasara stīgas"

2020. gada 4. martā A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas stīgu instrumentu spēles nodaļas audzēkņi piedalījās V Latgales jauno lociņinstrumentālistu konkursā "Pavasara stīgas", kas norisinājās Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā.  Konkursā piedalījās vairāk kā 30 jaunie vijolnieki no Daugavpils, Jēkabpils, Rēzeknes, Līvāni..

06.03.2020

Sveicam ar panākumiem konkursā "Naujene WIND 2020"!

Sveicam mūsu pūšaminstrumentu nodaļas audzēkņus, skolotājus un koncertmeistarus ar lieliskiem panākumiem IV Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "Naujene WIND 2020", kas norisinājās Daugavpils Universitātē 27. februārī.  Konkursā piedalījās 225 dalībnieki no 6 valstīm - Baltkrievijas, Kriev..

04.03.2020

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas zēnu ansamblim ZELTA DIPLOMS!

29. februārī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas zēnu ansamblis piedalījās VI Jāzepa Vītola bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkursā "Lai skan!"  Šī gada konkursam "Lai skan!" bija pieteikušies vairāk nekā 25 kolektīvi no Bauskas, Aizputes, Saldus, Vaiņodes, Ventspils, Rīgas, Jēkabpils, Rēzek..

02.03.2020