A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem izglītojamos

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem izglītojamos, kuri sasnieguši 9 – 10 gadu vecumu:  Klarnetes spēle Saksofona spēle Trompetes spēle  Trombona spēle Akordeona spēle Sagatavošanas klasē no 6 gadu vecuma. Pieteikties elektroniski, aizpildot iesniegumu. Noklausīšanās 24. augustā no 17:00 - 18:00. A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas filiāle Ak..

Lasīt vairāk
19.08.2021

Aicinām piedalīties pūtēju orķestra meistardarbnīcās “Pūšam, spēlējam, gavilējam savai pilsētai”

Cienījamie pūtēju orķestra dalībnieki! Aicinām jūs piedalīties orķestra meistardarbnīcās “Pūšam, spēlējam, gavilējam savai pilsētai” pilsētas svētku nedēļā no 16. līdz 20. augustam. Jūms būs iespēja atsvaidzināt instrumenta spēles prasmes un doties izzinošās ekskursijās un aizraujošos pārgājienos. Ar jums kopā darbosies pūtēju orķestra diriģents Jā..

Lasīt vairāk
04.08.2021

Pianistu vasara sākusies spoži

Cik skaisti ir iet mūzikas ceļu un nonākt uz tilta, kurš kā skaņu krāsu varavīksne spēj pārcelt citā laikā un citā zemē!  Vasaras sākumā - 3. jūnijā Klaipēdā /Lietuva/ attālināti norisinājās I Starptautiskais lietuviešu-latviešu klaviermūzikas festivāls-konkurss Mūzikas tilti. Konkursu sadarbībā ar atbalstītājiem organizēja Šilutes mākslas skola un..

Lasīt vairāk
10.07.2021

Mūzikas skola aicina pieteikties audzēkņus 2021./2022.mācību gadam!

Ja tevi uzrunā mūzika un vēlies kļūt par radošu un interesantu personību, ja tavai ikdienai pietrūkst krāsu un izaicinājumu, pievienojies košajai mūzikas skolas jauno mūziķu saimei! Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus šādās izglītības programmās: Pūšaminstrumentu spēle – flauta, klarnete, saksofons, trompete, mežrags, trombons (..

Lasīt vairāk
17.06.2021

Lieliskā un daudzpusīgā Dārta Kristīne Ozoliņa

„Kāda laimīga sagadīšanās!” - man šobrīd jāsaka. Pirms septiņiem gadiem Dārta iestājās klavieru klasē, lai gan, nākot uz mūzikas skolu, bija nolēmusi spēlēt flautu. Tagad grūti iedomāties, ka viņa varētu spēlēt kādu citu instrumentu. Klavieres ir viņas instruments. Tās ir kā vesels orķestris ar ļoti plašām izteiksmes iespējām, kuras Dārta atklāj se..

Lasīt vairāk
06.06.2021

Panākumi dziedāšanas konkursos

7. maijā noslēdzās Starptautiskais vokālās mūzikas konkurss Lekime dainu sparnais, ko rīkoja Rūdolfa Līmana Rokišķu mūzikas skola. Šogad konkurss notika attālināti – video formātā. Konkurss norisinājās divās kategorijās: solo dziedātāji un ansambļi. Mūsu skolas Kora nodaļas audzēkne Līna Gogule startēja solo dziedāšanas kategorijā. Atbilstoši konku..

Lasīt vairāk
02.06.2021

Pianistu izcilie panākumi Siguldā

XXV Starptautiskais jauno mūziķu konkurss Sigulda 2021 šajā pavasarī pulcēja 55 jaunos izpildītājmāksliniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Slovēnijas. Žūrijas sastāvā bija pianists un pedagogs Bolderājas mūzikas un mākslas skolas direktors, koncertorganizācijas Impresario Baltica dibinātājs Artūrs Cingujevs, Lietuvas mūzikas un teātra akadēm..

Lasīt vairāk
28.05.2021

Jēkabpils mūzikas skola aicina apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli!

Šajā video rullītī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pedagogi brīnišķīgā veidā iepazīstinās jūs ar mūzikas instrumentiem un ilustrēs katra instrumenta burvību un krāsas!  Aicinām Jēkabpils novada bērnus un jauniešus iepazīt mūzikas pasauli un pievienoties mūsu skolas mūziķu saimei! Pieteikšanās elektroniski, aizpildot iesniegumu! Noklausīšanās 7..

Lasīt vairāk
26.05.2021