Klavieru duets koncertē Jēkabpilī un Jelgavā

Decembra nogale un janvāra pirmā puse Danielai Grugulei un Kristiānai Podniecei pagāja spraigā darbā, jo duets gatavoja savu pirmo koncertprogrammu koncertiem Jēkabpilī un Jelgavā. Iespēju uzstāties ar koncertprogrammu Jelgavas 4. vidusskolā duets ieguva kā balvu "Juris & Regīna Lūši" par veiksmīgo sniegumu 8. Starptautiskajā j..

Lasīt vairāk
20.01.2020

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola saņēmusi vērtīgu dāvanu no Zviedrijas un Latvijas Rotary klubiem

Gaidot Ziemassvētkus, Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola saņēmusi brīnišķīgu, vērtīgu dāvanu – 10 pianīnus, ko skolai dāvājuši  Zviedrijas un Latvijas Rotary klubi. Instrumenti atceļojuši no Stokholmas ar prāmi, bet nokļūšanu līdz Jēkabpilij nodrošinājis SIA RENEKSS un  Edmunds Safonovs. ..

Lasīt vairāk
20.01.2020

Radošā mūzikas nometne "Vītolēni" Gaujienā

Lasīt vairāk
08.01.2020

Koncerts "Ziemassvētkus gaidot…"

18. decembrī mūzikas skolā notika sagatavošanas un jaunāko klašu audzēkņu koncerts "Ziemassvētkus gaidot…". Ziemassvētku melodijas, ko atskaņoja saksofonu ansamblis (ped. J. Briška), sagaidot koncerta dalībniekus, vecākus un ciemiņus, radīja brīnišķīgu noskaņu un svētku sajūtu. Pirmā uzstāšanās šajā konc..

Lasīt vairāk
30.12.2019

Ziemassvētki Gārsenes pilī

21. decembrī Ziemassvētku koncertā Gārsenes pilī bija mīļi aicināti piedalīties A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas un Aknīstes filiāles audzēkņi.  Pilī valdīja īsta Ziemassvētku noskaņa - gaisā virmoja tikko izceptu piparkūku smarža, māju sajūtu un siltumu radīja sakurinātās podiņu krāsnis. Koncertā mūzikas skolas audzēkņi skaitīja dzejoļus,..

Lasīt vairāk
24.12.2019

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas Ziemassvētku koncerts

15. decembrī plkst.13:30 Krustpils katoļu baznīcā. Piedalās: skolas kamerorķestris, diriģents Mārtiņš Bergs, ansambļi, solisti.

Lasīt vairāk
10.12.2019

Flautas klases koncerts "Ticība"

Š. g. 7. decembrī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas kamerzālē Ziemassvētku noskaņās izskanēja flautas klases koncerts "Ticība". Skolotāja Olga Ridzevska kopā ar saviem audzēkņiem šim pasākumam gatavojās ar lielu sirsnību un mīlestību. Flautas skaņas rosināja klātesošos padomāt par Ziemassvētku gaidīšanu, par..

Lasīt vairāk
10.12.2019

Jēkabpils pianistiem spoži panākumi XV Starptautiskajā P. Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkursā

7. decembrī Kokneses mūzikas skolu jau no agra rīta pieskandināja klavieru skaņas, jo skolā visu dienu savas pianistiskās prasmes un mūzikas izpratni rādīja 73 jaunie pianisti no daudzām  Latvijas mūzikas skolām, kā arī no Kaļiņingradas, Klaipēdas un Visaginas. Konkursantus vērtēja starptautiska žūrija, kurā darbojās Latvijas un Lietuvas mūziķ..

Lasīt vairāk
09.12.2019