Pianistu vasara sākusies spoži

Cik skaisti ir iet mūzikas ceļu un nonākt uz tilta, kurš kā skaņu krāsu varavīksne spēj pārcelt citā laikā un citā zemē!  Vasaras sākumā - 3. jūnijā Klaipēdā /Lietuva/ attālināti norisinājās I Starptautiskais lietuviešu-latviešu klaviermūzikas festivāls-konkurss Mūzikas tilti. Konkursu sadarbībā ar atbalstītājiem organizēja Šilutes mākslas skola un..

10.07.2021

Mūzikas skola aicina pieteikties audzēkņus 2021./2022.mācību gadam!

Ja tevi uzrunā mūzika un vēlies kļūt par radošu un interesantu personību, ja tavai ikdienai pietrūkst krāsu un izaicinājumu, pievienojies košajai mūzikas skolas jauno mūziķu saimei! Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus šādās izglītības programmās: Pūšaminstrumentu spēle – flauta, klarnete, saksofons, trompete, mežrags, trombons (..

17.06.2021

Lieliskā un daudzpusīgā Dārta Kristīne Ozoliņa

„Kāda laimīga sagadīšanās!” - man šobrīd jāsaka. Pirms septiņiem gadiem Dārta iestājās klavieru klasē, lai gan, nākot uz mūzikas skolu, bija nolēmusi spēlēt flautu. Tagad grūti iedomāties, ka viņa varētu spēlēt kādu citu instrumentu. Klavieres ir viņas instruments. Tās ir kā vesels orķestris ar ļoti plašām izteiksmes iespējām, kuras Dārta atklāj se..

06.06.2021

Panākumi dziedāšanas konkursos

7. maijā noslēdzās Starptautiskais vokālās mūzikas konkurss Lekime dainu sparnais, ko rīkoja Rūdolfa Līmana Rokišķu mūzikas skola. Šogad konkurss notika attālināti – video formātā. Konkurss norisinājās divās kategorijās: solo dziedātāji un ansambļi. Mūsu skolas Kora nodaļas audzēkne Līna Gogule startēja solo dziedāšanas kategorijā. Atbilstoši konku..

02.06.2021

Pianistu izcilie panākumi Siguldā

XXV Starptautiskais jauno mūziķu konkurss Sigulda 2021 šajā pavasarī pulcēja 55 jaunos izpildītājmāksliniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Slovēnijas. Žūrijas sastāvā bija pianists un pedagogs Bolderājas mūzikas un mākslas skolas direktors, koncertorganizācijas Impresario Baltica dibinātājs Artūrs Cingujevs, Lietuvas mūzikas un teātra akadēm..

28.05.2021

Jēkabpils mūzikas skola aicina apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli!

Šajā video rullītī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pedagogi brīnišķīgā veidā iepazīstinās jūs ar mūzikas instrumentiem un ilustrēs katra instrumenta burvību un krāsas!  Aicinām Jēkabpils novada bērnus un jauniešus iepazīt mūzikas pasauli un pievienoties mūsu skolas mūziķu saimei! Pieteikšanās elektroniski, aizpildot iesniegumu! Noklausīšanās 7..

26.05.2021

Jēkabpils pianisti gūst panākumus XI Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā

No 1. – 12. maijam videoierakstu formātā norisinājās XI Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss, ko organizēja Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola. Konkursā piedalījās 66 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Polijas. Jauno pianistu sniegumu vērtēja Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesori Juris Kalnciems un Normunds Vīksne, ..