Baznīcu nakts koncerts 07.06.2019.

Šī gada 7.jūnijā Jēkabpils Sv. Miķeļa Evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika Baznīcu nakts koncerts, kurš īpaši skaists un nozīmīgs bija A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas skolotājiem un audzēkņiem. Kristīgās kultūras notikums Baznīcu nakts Latvijā norisinājās jau sesto reizi un tajā piedalījās aptuveni 150 dievnami. &Sc..

Lasīt vairāk
17.06.2019

Sumināšanas svētki

Man ir dots tik daudz, ka nav laika domāt par to, kā trūkst. Zinu, ka ar maniem talantiem un zināšanām ir gana, lai tiktu galā ar jebkuru izaicinājumu. /Dz. Kalniņa/   A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola ik gadu lepojas ar talantīgiem audzēkņiem un īpašu skolotāju saimi.  Saulainā maija pēcpusdienā pulcējāmies Skolas kamerzā..

Lasīt vairāk
13.06.2019

Koncerts "Dziesmotā diena Saukā"

Saulainajā 1. jūnija sestdienā A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas zēnu koris devās uz Sauku, uz komponista Arvīda Žilinska dzimtajām mājām "Lejas Arendzāni". Kā ik gadu, mūzikas skolas audzēkņi komponista ģimenei un klausītājiem sniedza koncertu, kurā izskanēja A. Žilinska solo dziesmas un tautas dziesmu apdares kora izpildījumā.  ..

Lasīt vairāk
07.06.2019

Dārza svētku koncerts

30. maijā Kena parka estrādē trompešu skaņas aicināja klausītājus uz Dārza svētku koncertu, kurā muzicēja A.Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles pedagogi un audzēkņi. Atpūsties, klausoties pūtēju orķestra priekšnesumus saulainajā vakarā, kas var būt vēl labāk?   Koncertu atklāja tro..

Lasīt vairāk
04.06.2019

MĪĻKONCERTS māmiņām, vecmāmiņām, krustmāmiņām…

22. maija pēcpusdienā mūzikas skolas zālē skanēja koncerts veltīts māmiņām, vecmāmiņām, krustmāmiņām un citiem klausītājiem.   Koncertā skanēja sirsnīgas, mīļas un jautras dziesmiņas sagatavošanas klases grupas "Spārītes un sienāzīši" un 1., 2. kora klases ansambļa izpildījumā. Klātesošos priecēja bērnu skanīgās ..

Lasīt vairāk
04.06.2019

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas kamerorķestra un solistu koncerts

Lasīt vairāk
03.06.2019

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli

Lasīt vairāk
30.05.2019

Pūtēju panākumi konkursos maijā

Kārtējais mācību gads tuvojas noslēgumam un maija mēnesī norisinājās vairāki konkursi, kuros piedalījās arī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pūšaminstrumentu nodaļas audzēkņi.   8. maijā notika III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss flautas spēles audzēkņiem. Uz to devās ped. Olgas Ridzevskas audzēknes A. G. Kuzmova, K. Lips..

Lasīt vairāk
29.05.2019