Pianistiem izcili rezultāti mācību gada izskaņā

Ar izciliem panākumiem noslēgusies klavierspēles audzēkņu Rūdolfa Pusbarnieka (3.klase), Loretas Lazdiņas (6.klase) un Juliannas Serafimas Grāvītes (7.klase) dalība Starptautiskajā jauno izpildītāju - pianistu konkursā ,,Muzikālais pavasaris”, kas norisinājās attālināti Paņevežas mūzikas skolā (Lietuva) 2022.gada 13.maijā. Rūdolfs  Pusbarnieks un L..

Lasīt vairāk
22.06.2022

Vasaru gaidot

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi sadarbībā ar Viesītes mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem 30.maija rītā ar krāšņu koncertu iepriecināja J.Jaunsudrabiņa Neretas vidusskolas audzēkņus un skolas kolektīvu. Aicinājumu muzicēt saņēmām no vidusskolas direktores Viktorijas Trukšas. Ar mūsu līdzdalību direktore vēlējās pateikt, P..

Lasīt vairāk
07.06.2022

Izskanējis Arvīda Žilinska VII jauno vokālistu konkurss

Maija vidū mūsu skola vēl vairāk piepildījās ar skanīgām bērnu un jauniešu balsīm, jo Jēkabpilī notika Arvīda Žilinska VII jauno vokālistu konkursu. Viens no konkursa galvenajiem mērķiem - saglabāt un popularizēt komponista Arvīda Žilinska mūzikas mantojumu. Konkursā piedalījās 23 Latvijas mūzikas skolas no Mērsraga, Rīgas, Jelgavas, Ludzas, Daugav..

Lasīt vairāk
02.06.2022

2021./2022. m.g. absolventu izlaidums

Lasīt vairāk
01.06.2022

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli!

Aicinām Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novada bērnus un jauniešus iepazīt mūzikas pasauli un pievienoties mūsu skolas mūziķu saimei! Nāc apgūt saksofona spēli, klavierspēli, trompetes spēli, mežraga spēli, vijoles spēli, akordeona spēli un dziedāšanu kora klasē! Noklausīšanās 2. jūnijā no 17:00 – 19:00 A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā, Brīvības ..

Lasīt vairāk
25.05.2022

Panākumi konkursā “Stīgo, Radi Bolderājā!”

Mani sauc Vladislava Skurjate. Mācos Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā 3.vijoles klasē pie skolotājas Jeļenas Skurjates. Maijā piedalījos Jauno mūziķu un mākslinieku konkursā “Stīgo, Radi Bolderājā!” 1. vecuma grupā (2.-3.klase). Konkurss notika attālināti, iepriekš veicām uzstāšanās videoierakstu un nosūtījām to konkursa organizatoriem. Bija..

Lasīt vairāk
18.05.2022

Portimaunas (Portugāle) Mūzikas akadēmijas pedagogu viesošanās A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā

19.un 22. aprīlī A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā viesojās četri Portimaunas (Portugāle) Mūzikas akadēmijas pedagogi. Pirmajā viesošanās dienā ciemiņi iepazinās ar komponista A.Žilinska piemiņas klasi, kur klausījās ped. Annas Korņejevas ērģeļu spēlē. Portugāļu pedagogi apmeklēja arī ped. Diānas Austras Salmiņas un Annas Korņejevas nodarbības ar ..

Lasīt vairāk
05.05.2022

Izlaiduma klašu audzēkņi un pedagogi apmeklē “Atvērto durvju dienu” St.Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā

2022. gada 20. aprīlī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika Atvērto durvju diena, kurā mūzikas skolu audzēkņi tika aicināti piedalīties I kursa ēnošanā, bet pedagogiem tika organizēti profesionālās pilnveides kursi, kuros SBDMV lektori iepazīstināja ar karjeras izvēles īpatnībām, dažādiem karjeras pasākumiem, to organizēšanas iespēj..

Lasīt vairāk
05.05.2022