Informācija audzēkņiem un viņu vecākiem!

CIENĪJAMIE AUDZĒKŅI UN VECĀKI! Informējam, ka 2020.gada 13.oktobrī veikti Ministru kabineta 09.06.2020.  noteikumu Nr. 360 „Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” (turpmāk – Noteikumi) grozījumi. Saskaņā ar noteikumu grozījumiem A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā no 2020.gada 17. oktobra līdz 2020.gada 6. n..

Dzejas dienas Jēkabpilī

Septembris Latvijas un Jēkabpils kultūras dzīvē nozīmīgs ar Dzejas dienām, kas ar daudzveidīgiem pasākumiem norisinājās jau 55. reizi. Neparasti un skaisti...  8. septembrī Kena parkā literāri muzikālajā pasākumā - Dzejas festivāla "Identitāte" atklāšanā kopā savijās lietus lāses un Jēkabpils dzejnieku dzejas lasījumi, flautu un saksofonu..

30.09.2020

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pūtēju orķestra sveiciens 1. septembrī

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pūtēju orķestris un orķestra diriģents Jānis Briška vēlas sveikt Jēkabpils pilsētu 350. gadadienā un visu skolu jaunatni, skolotājus, skolu darbiniekus un vecākus, uzsākot jauno mācību gadu! Sveiciens izskanēs 1. septembrī 12:30 pie Jēkabpils Tautas nama strūklakas!

30.08.2020

Zinību diena A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā

Aicinām uz tikšanos   1.klases audzēkņus   2020.gada 1.septembrī  plkst. 13:30   skolas kamerzālē   Lai ievērotu MK noteikumu Nr. 360 vispārējās prasības attiecībā uz pulcēšanās nosacījumiem, lūdzam 1.klases audzēkņu vecākus svinīgā pasākuma laikā uzkavēties ārpus skolas telpām.   Ar pārējiem audzēkņiem sazināsies instrumenta spēles/ dziedāšanas s..

25.08.2020

Audzēkņu uzņemšana 20., 21. augustā

Ja tevi uzrunā mūzika un vēlies kļūt par radošu un interesantu personību, pievienojies košajai mūzikas skolas jauno mūziķu saimei! Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus izglītības programmās: Pūšaminstrumentu spēle – flauta, klarnete, saksofons, trompete, mežrags, trombons Stīgu instrumentu spēle – čells Taustiņinstrumentu spēle –..

11.08.2020

X Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss

Katru gadu, pavasarī, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā notiek Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss. Šogad ir jubilejas gads, jo konkurss notiek 10. reizi. Ilggadēja konkursa rīkotāja un vadītāja ir skolas klavieru nodaļas vadītāja Antra Vīksne. Rezultātu paziņošanas dienā, 19. jūnijā, notika arī izdevniecības Musica Baltica klaj..

04.07.2020

Audzēkņu uzņemšana 2020./2021. m. g.

Ja tevi uzrunā mūzika un vēlies kļūt par radošu un interesantu personību, pievienojies košajai mūzikas skolas jauno mūziķu saimei!   Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus dažādās izglītības programmās: Pūšaminstrumentu spēle – flauta, klarnete, saksofons, trompete, mežrags, trombons Stīgu instrumentu spēle – vijole, čells Taustiņi..

22.05.2020

Par noslēguma eksāmenu un ieskaišu organizēšanu un vērtēšanu Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā

Pamatojoties uz Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktores S.Ščerbickas 21.04.2020. rīkojumu  Nr.15 izglītojamiem, kuri mācās izglītības programmas pēdējā klasē noslēguma  eksāmeni un ieskaites tiks organizēti šādā kārtībā: 1.    ja valstī pēc 12.05.2020. netiek atcelta ārkārtas situācija, noslēguma ieskaites un eksāmeni visās izglītības p..