Maģiskais konkurss

Sestdien, 13. aprīlī  Līvānos jau 13. reizi notika 13. Jēk. Graubiņa Jauno pianistu konkurss. Konkurss notika 4 vecuma grupās no 2. – 5 .kl. Uz komponista dzimto pilsētu bija sabraukuši 82 jaunie censoņi no visas Latvijas. Konkurence bija ļoti nopietna, jo bija jāsacenšas pat ar Rīgas mūzikas skolu audzēkņiem. Konkursu vērt..

30.04.2019

Jaunās mūziķes pierāda sevi konkursā VIVA LA MUSICA

Jau desmito reizi Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu jaunie mūziķi varēja mēroties spēkiem Starptautiskā konkursā VIVA LA MUSICA.   Konkurss ir neparasts ar to, ka nav dalījuma pēc instrumentiem, bet atbilstošā vecuma grupā sacenšas visi viena vecuma konkursanti. No tā lielākais ieg..

23.04.2019

Skolas pianisti Balvu lāča ķepās

2019. gada 5. aprīlī gandrīz četrdesmit Latgales reģiona jaunie pianisti satikās Balvu Mūzikas skolā konkursā, kurš notika jau četrpadsmito reizi. Tie atkal bija klaviermūzikas svētki, jo visas dienas garumā jauno pianistu pirksti centās izvilināt gan dziedošas un sapņainas, gan možas un enerģiskas klavieru skaņas. Katrs dalībnieks bi..

09.04.2019

Zēnu panākumi 2. starptautiskajā konkursā "Muzikālie zēni" Klaipēdā

Š. g. 22. martā Klaipēdā norisinājās 2. starptautiskais konkurss klavierēs "Muzikālie zēni" .Konkursā piedalījās 62 jaunie pianisti no Lietuvas, Latvijas un Krievijas. Mūsu skolu pārstāvēja 2 audzēkņi - Reinis Jānis Romulāns (skolotāja Aļona Vīndedze) un Adrians Zubs (skolotāja Iveta Serkova). Mūsu zēni turējās braši, kur sī..

26.03.2019

Izcili sasniegumi Starptautiskajā konkursā Naujene Wind 2019

Šī gada 28. februārī Daugavpilī norisinājās Starptaitiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss Naujene Wind 2019. Uz šo konkursu bija pieteikušies vairāk kā 200 dalībnieku no vairākām valstīm. Arī žūrijas locekļi, kas vērtēja jaunos mūziķus, bija no dažādām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, P..

13.03.2019

Jēkabpils pianistu panākumi IX Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā

Š. g. 9. martā Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā norisinājās IX Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās 60 jaunie pianisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Arī no A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas uz Rīgu devās 4 meitenes – Alise Zvejniece, Elza Eglīte, Daniela Grugule (skolotāja Antra Korņejeva) ..

Jēkabpils klavieru duets koncertē Valmierā

Mūzikas skolas klavieru duets Daniela Grugule un Kristiāna Podniece savā radošajā biogrāfijā ierakstīja vēl vienu nozīmīgu lappusi – biedrības Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss direktore Nora Lūse š.g. 4. martā meitenes uzaicināja piedalīties F. Šopēna piemiņai veltītajā koncertā Valmieras Kultūras centrā. Spe..

Solfedžo un mūzikas teorijas konkurss Iecavā

28. februārī divu komandu sastāvā devāmies nebijušā piedzīvojumā uz Iecavas MMS, lai pārstāvētu savu skolu Solfedžo un mūzikas teorijas konkursā.   Konkursā piedalījās 32 komandas, kas tika sadalītas 4 pusfinālos. Komandu darbu vērtēja kompetenta žūrija – Irēna Nelsone un Ilona Būdeniece. Dalībnieki, sabraukuši gan no lielā..

03.03.2019