Klavieru dueta panākumi 12. Rīgas Starptautiskajā jauno pianistu konkursā

14. – 15. oktobrī Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē notika 12. Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss. Latvijā šis ir viens no prestižākajiem jauno pianistu konkursiem, kurā piedalās pianisti no 5 – 23 gadu vecumam un žūrijā darbojas koncertējoši pianisti no vairākām valstīm – Arta Arnicāne ( Latvija / Šveice), Olga Paliy (Ukraina), Gintar..

Atvērtās nodarbības Rīgas Doma kora skolā

Par vēlmi pieteikties, lūgums, informēt specialitātes skolotāju.

Ainas Kalnciemas koncerts

Koncerts Dunavas Svētā Jāzepa Romas katoļu baznīca

Kristīgās mūzikas koncerts "Tepat"

Valda Indrišonoka kristīgās mūzikas koncerts “Tepat” Biržu Sv. Annas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā   23. septembrī pulksten 15:00 Biržu Sv. Annas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā norisināsies Latvijā pazīstamā mūziķa, komponista un producenta Valda Indrišonoka koncerts “Tepat”. Valdis ir viens no pazīstamākajiem kristīgās mūzikas pārstāvjiem Lat..

Zinību diena A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā.

29.08.2023

Izskanējis interešu izglītības programmas audzēkņu koncerts “Iekrāsojam vasaru”

29.maijā izskanēja interešu izglītības programmas audzēkņu  koncerts, kas tradicionāli notiek katra mācību gada noslēgumā. Skolas kamerzālē bija sapulcējušies audzēkņu vecāki, draugi,  skolotāji, lai noklausītos audzēkņu muzikālo sniegumu. Koncertā skanēja dažādu komponistu dziesmas un skaņdarbi, arī latviešu tautas dziesmas un to apdares balsij, k..

JMRMV audzēkņu koncerts