Ziemassvētku ērģeļkoncerts

23.12.2021

Flautistēm godalgotas vietas visas Latvijas jauno talantu konkursā par Teodora Reitera balvu!

Šī gada 10. – 12. decembrī norisinājās “Visas Latvijas jauno talantu konkurss par Teodora Reitera balvu”, kurā mūsu skolas flautistes ieguvušas godalgotās vietas. Konkurss veltīts Latvijas Nacionālās operas, pasaulslavenā Reitera Kora dibinātāja kā arī Dziesmu svētku virsdiriģenta Teodora Reitera piemiņai. Sakarā ar epidemioloģisko situāciju, konku..

23.12.2021

Audzēkņu panākumi atklātajā attālinātajā konkursā "Muzikalka Lida" 2021

Jau vairākus gadus mūsu skolas audzēkņi piedalās Jēkabpils un Baltkrievijas  sadraudzības pilsētas Lidas mūzikas un mākslu skolas rīkotajā attālinātajā konkursā.              Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 300 dažādu instrumentu un vecuma grupu audzēkņi.          Mums liels prieks, ka visi 14 mūsu skolas audzēkņi šajā konkursā ieguva      la..

22.12.2021

Panākumi XVI Starptautiskajā klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkursā

Jēkabpils pianistiem izcili panākumi jauno pianistu konkursā No 2. – 4. decembrim Kokneses Mūzikas skolā notika XVI Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss, kas norisinājās videoierakstu formātā. Dalībniekiem bija jāiesūta divu skaņdarbu videoieraksti – P. Čaikovska skaņdarbs un 20. vai 21. gadsimta komponista sk..

15.12.2021

Vecāku līdzfinansējuma atlaides no 01.12.2021.

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola informē, ka no š. g. 1.decembra vecāku līdzfinansējuma atlaides tiek piemērotas gan Jēkabpils pilsētā, gan Jēkabpils novadā deklarētajiem mūzikas skolas audzēkņiem. Lai saņemtu vecāku līdzfinansējuma atlaidi jau par decembra mēnesi, lūdzu, iesniegt dokumentus atlaides piemērošanai līdz 28.decembrim. Atbrīvojums no..

08.12.2021

Lai skan!

Lai skan! 7. novembrī Kazahstānā attālināti notika VIII Starptautiskais konkurss Astana grand prix. Konkurss tika rīkots dažādos žanros un kategorijās. 7.kora klases audzēkne Līna Gogule šajā konkursā piedalījās akadēmiskās dziedāšanas kategorijā, izpildot mūsu novadnieka, komponista Arvīda Žilinska dziesmu “Stāsti, māt, pasaku!” Esmu ļoti priecīga..

22.11.2021

Mācību procesa norise no 15.11.2021. sagatavošanas klases audzēkņiem

Instrumenta spēles nodarbības sagatavošanas klases audzēkņiem no pirmdienas, 15.novembra notiek KLĀTIENĒ! Mūzikas mācības stundas NOTIKS šādā kārtībā: -  skolotājs e-klases dienasgrāmatā nosūtīs veicamo uzdevumu; - izglītojamais iesūtīs skolotājam paveikto uzdevumu.   Lūdzam vecākus sekot līdzi ierakstiem e-klases dienasgrāmatā!

15.11.2021

Mācību procesa norise no 15.11. - 17.11.2021.

Saskaņā ar Ministru kabineta 2021.gada 11.novembra rīkojumu Nr.828 par Grozījumiem Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojumā Nr.720 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, Ministru kabineta 2021.gada 28.septembra noteikumiem Nr.662 „Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” un LNKC 11.11.2021. vadlīnij..

15.11.2021