Mūzikas teorētisko mācību priekšmetu festivāls „Stilu karuselī”

1.februārī Latgales Mūzikas un Mākslas vidusskolā noritēja mūzikas teorētisko mācību priekšmetu festivāls „Stilu karuselī”, kurā piedalījās arī komanda no A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas. Komandas sastāvā bija Milana Černova (7.klavieru klase), Loreta Lazdiņa (8.klavieru klase), Līna Gogule (9.kora klase). Festivālā meitenes startēja gan katra ..

Pedagoģes Antras Korņejevas meistarklase

A.Žilinska Jēkabpils Mūzikas skola aicina Latvijas mūzikas skolu klavierspēles pedagogus uz pedagoģes Antras Korņejevas meistarklasi “Mana pieredze darbā ar klavierspēles jaunāko klašu audzēkņiem. Muzikālo un tehnisko problēmu risinājumi A. Žilinska Jauno pianistu konkursa repertuāra apguvē.”.   Meistarklase notiks 29. februārī pl. 10:00 – 14:00  A..

Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu Valsts konkurss.

Šajā mācību gadā norisinājās Valsts konkurss profesionālās ievirzes izglītības iestāžu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles audzēkņiem. Uz šī konkursa 2.kārtu, kas notika Daugavpilī 23. un 24.janvārī, no A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas devās 14 audzēkņi. Vislabākie panākumi sīvajā konkurencē bija mūsu flautistēm – 7.klases audzēknei Sama..

Sasniegumi vijolnieku konkursos

2024. gada 18. janvārī Ludzas Mūzikas skolā norisinājās V Latgales Jauno vijolnieku konkurss, kurā konkurēja vijolnieki no Ludzas, Viļāniem, Varakļāniem, Baltinavas, Krāslavas, Maltas un citām Latgales zonas mūzikas skolām. Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolu jaunākajā grupā pārstāvēja 3. klases audzēkne Emīlija Bikova (ped. M. Liepiņa).   Vidē..

Audzēkņu uzņemšana