MĪĻKONCERTS māmiņām, vecmāmiņām, krustmāmiņām…

22. maija pēcpusdienā mūzikas skolas zālē skanēja koncerts veltīts māmiņām, vecmāmiņām, krustmāmiņām un citiem klausītājiem.   Koncertā skanēja sirsnīgas, mīļas un jautras dziesmiņas sagatavošanas klases grupas "Spārītes un sienāzīši" un 1., 2. kora klases ansambļa izpildījumā. Klātesošos priecēja bērnu skanīgās ..

Lasīt vairāk
04.06.2019

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas kamerorķestra un solistu koncerts

Lasīt vairāk
03.06.2019

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli

Lasīt vairāk
30.05.2019

Pūtēju panākumi konkursos maijā

Kārtējais mācību gads tuvojas noslēgumam un maija mēnesī norisinājās vairāki konkursi, kuros piedalījās arī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pūšaminstrumentu nodaļas audzēkņi.   8. maijā notika III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss flautas spēles audzēkņiem. Uz to devās ped. Olgas Ridzevskas audzēknes A. G. Kuzmova, K. Lips..

Lasīt vairāk
29.05.2019

Muzikālais ceļojums uz Siguldu

Mīlestības, parku, vēstures un skaistu nostāstu pilsēta Sigulda ir iecienīts ceļotāju galamērķis. Tā ir pilsēta, kura gan mantojusi, gan pati radījusi nozīmīgas kultūras vērtības - Dainu kalnu, koncertzāli Baltais Flīģelis, Kremerata Baltica festivālu, operas svētkus. Bet tas vēl nav viss.    Tur šogad notika jau XXIV Starptautiska..

Lasīt vairāk
27.05.2019

Pavasari ieskandina Aiviekstes lakstīgalas

27. aprīlī Meirānu Kalpaka pamatskolā 24. reizi norisinājās zēnu vokālistu konkurss Aiviekstes lakstīgalas.  Konkurss veltīts operdziedātājam Jānim Zāberam.    Jaunie dziedātāji sacentās  4 vecuma grupās un saskaņā ar konkursa nolikumu dziedāja 2 dziesmas: latviešu tautasdziesmu a capella un latviešu komponista ori..

Lasīt vairāk
06.05.2019

Lidojums dziesmu spārniem...

25. aprīlī Rokišķu Rudolfo Lymano mūzikas skola rīkoja IX Starptautisko vokālās mūzikas konkursu "Lekime dainu sparnais".   Konkurss notika četrās vecuma grupās -  solistiem, duetiem, ansambļiem. Katrs dalībnieks un kolektīvs uzstājās ar divām dziesmām: savas valsts tautasdziesmu a capella un brīvas izvēles dziesmu. ..

Lasīt vairāk
02.05.2019

Panākumi Starptautiskajā akordeonistu konkursā "Naujene – 2019"

2019. gada 1. aprīlī Daugavpils novada Kultūras centra zālē notika XVII Starptautiskais  akordeonistu - solistu konkurss "Naujene 2019", kurā piedalījās 146 dalībnieki no 9 valstīm (Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Francijas, Vācijas un Ukrainas), kas pārstāvēja 61 mūzikas izglītības iestādi. Dalībnie..

Lasīt vairāk
01.05.2019