Izskanējis JVLMA studentu simfoniskā orķestra projekts Plecu pie pleca

Jēkabpils Tautas namā izskanējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas /JVLMA/ simfoniskā orķestra simfoniskās mūzikas koncerts “Plecu pie pleca. Ceļojums uz Franciju”. Līdzās Mūzikas akadēmijas studentiem koncertā muzicēja arī Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas, Jēkaba Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skolas un Pļaviņu mūzikas skolas a..

Lasīt vairāk
07.03.2020

Lepojamies ar A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem!

4. marta rītā Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā pūšaminstrumentu karalienes tituls tika piešķirts  flautai, bet pēcpusdienā to pārmantoja saksofons.  VII Latgales mūzikas skolu audzēkņu konkurss ir izskanējis ar jauku, patīkamu  pēcgaršu, jo mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles audzēkņi atgriezās ar spožiem panākumiem. Katrīna Cvilikovska,..

Lasīt vairāk
07.03.2020

Audzēkņu panākumi konkursā "Pavasara stīgas"

2020. gada 4. martā A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas stīgu instrumentu spēles nodaļas audzēkņi piedalījās V Latgales jauno lociņinstrumentālistu konkursā "Pavasara stīgas", kas norisinājās Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā.  Konkursā piedalījās vairāk kā 30 jaunie vijolnieki no Daugavpils, Jēkabpils, Rēzeknes, Līvāniem, N..

Lasīt vairāk
06.03.2020

Sveicam ar panākumiem konkursā "Naujene WIND 2020"!

Sveicam mūsu pūšaminstrumentu nodaļas audzēkņus, skolotājus un koncertmeistarus ar lieliskiem panākumiem IV Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "Naujene WIND 2020", kas norisinājās Daugavpils Universitātē 27. februārī.  Konkursā piedalījās 225 dalībnieki no 6 valstīm - Baltkrievijas, Krievijas, Igaunijas, Po..

Lasīt vairāk
04.03.2020

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas zēnu ansamblim ZELTA DIPLOMS!

29. februārī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas zēnu ansamblis piedalījās VI Jāzepa Vītola bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkursā "Lai skan!"  Šī gada konkursam "Lai skan!" bija pieteikušies vairāk nekā 25 kolektīvi no Bauskas, Aizputes, Saldus, Vaiņodes, Ventspils, Rīgas, Jēkabpils, Rēzeknes, Balviem, Talsiem un L..

Lasīt vairāk
02.03.2020

Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļas koncerts

2020. gada 24. februārī A. Žilinska mūzikas skolas zālē notika pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļas koncerts džeza ritmos, kurā piedalījās flautas, klarnetes, saksofona, trompetes un sitaminstrumentu spēles klases audzēkņi. Pirms koncerta vecākus un ciemiņus skolas foajē sagaidīja audzēkņu pūtēju orķestris ped. Jāņa Briškas vadībā, atskaņoj..

Lasīt vairāk
02.03.2020

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas kamerorķestra aktivitātes ceļā uz XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

No 21. - 22. februārim Madonas kultūras centrā uz kopmēģinājumu satikās  220 jaunie mūziķi no Jēkabpils, Madonas, Valmieras, Cēsīm, Ādažiem, Ogres, Sējas, Krimuldas un Limbažiem, lai visi kopā piedzīvotu dziesmu svētku gaidīšanas prieku.  22. februārī Vidzemes kamerorķestru festivāla koncerts pulcēja ne tikai festivāla dalībniekus, bet arī citus in..

Lasīt vairāk
25.02.2020

Audzēkņu panākumi I Lielvārdes Starptautiskajā konkursā Vispārējās klavierēs

Sestdien, 8. februārī Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolā norisinājās I Lielvārdes Starptautiskais konkurss Vispārējās klavierēs, kas pulcēja bērnus un jauniešus ne tikai no visas Latvijas, bet arī no mūsu kaimiņvalsts - Lietuvas. No mūsu skolas uz konkursu devās 7. kora klases audzēkne Laura Freimane (ped. I.Serkova). Laura ir ļoti mērķtiec..

Lasīt vairāk
18.02.2020