Gunara Larsena meistarklases vijoles spēlē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā

Šonedēļ 2022.gada 5.aprīlī Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā notika Gunara Larsena meistarklases vijoles spēlē. Tēma: "Tehniskā un mākslinieciskā izpildījuma problēmas, to risināšanas veidi un metodes profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības programmās vijoles spēles audzēkņiem" G.Larsens ir profesors vijol..

Lasīt vairāk
11.04.2022

Mūzikas skolas pianistiem izcili panākumi starptautiskā konkursā

Šī gada 2. aprīlī videoierakstu formātā Daugavpilī notika 2. Starptautiskais Oskara Stroka Jauno pianistu konkurss. Konkursā piedalījās ap 180 jauno pianistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Ungārijas, Serbijas, Bulgārijas, Moldovas, Kazahstānas. Konkursantu sniegumu vērtēja 9 žūrijas locekļi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Šveices, Spā..

Lasīt vairāk
11.04.2022

Izcili panākumi Starptautiskajā stīgu instrumentu konkursā Lietuvā!

Šā gada 4.aprīlī Lietuvā norisinājās Starptautiskais stīgu instrumentu konkurss ‘’Lietuvas dziesmu diena 2022”. Konkursā piedalījās audzēkņi no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. No Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas konkursā startēja vijoles spēles 3.klases audzēkne Vladislava Skurjate, iegūstot B grupā 1 vietu. Paldies par ieguldīto darbu sko..

Lasīt vairāk
06.04.2022

Skolas pianistu panākumi konkursā Rīgā

Rīgā no 12.-23. martam norisinājās XII Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss. Arī šogad konkurss noritēja video formātā, taču apbalvošana notika klātienē. Apbalvošanas diena bija vētraina, un kaut ko līdzīgu vētrai izjutu arī sevī – prieks un aizkustinājums mijās ar satraukumu. Beidzot pēc divu gadu pārtraukuma šis bija konkurss, kur..

Lasīt vairāk
31.03.2022

IV LATGALES JAUNO VIJOLNIEKU KONKURSS  2022

IV Latgales jauno vijolnieku konkursā Ludzas Mūzikas pamatskolā piedalījās audzēknes – Vladislava Skurjate (3.kl.), Margarita Romanovska (4.kl.) un Agnese Korņejeva (7.kl.). Konkursa mērķis - sekmēt Latgales mūzikas skolu vijoles spēles audzēkņu profesionālo izaugsmi, uzstāšanās pieredzi un prasmi. Konkurss notika attālināti, iesūtot priekšnesumu v..

Lasīt vairāk
30.03.2022

Panākumi VI Starptautiskajā Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkursā

15. martā Siguldas Mākslu skolā ,,Baltais flīģelis’’ norisinājās VI Starptautiskais Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkurss. Šis bija viens no pirmajiem klātienes konkursiem Latvijā pēc divu gadu ilgā attālināto konkursu perioda. Uz skanīgā Steinway instrumenta savas pianistiskās un muzikālās prasmes rādīja 48 jaunie pianisti, kas sacentās 3 vecuma..

Lasīt vairāk
22.03.2022

Tālākizglītības iespējas Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā

Sīkāka informācija šeit.

Lasīt vairāk
16.03.2022

Flaustistēm lieliski panākumi konkursā "Naujene WIND 2022"

No 24. līdz 28. februārim norisinājās V Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2022”, ko šogad vēl attālinātā formā organizēja Naujenes Mūzikas un Mākslas skola. Ar lieliskiem panākumiem konkursā mūs priecēja Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas flautistes Vanesa Vasiļevska (2. klase), Milana Kačanovska..

Lasīt vairāk
15.03.2022