Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli

 Flautas spēle, Mežraga spēle, Trompetes spēle Vijoles spēle, Čella spēle Kora klase Klavierspēle, Akordeona spēle Sitaminstrumentu spēle Sagatavošanas klase (no 6 gadiem) Noklausīšanās 2019.gada 23. augustā no plkst. 17.00 – 19.00 Brīvības ielā 198, Skolas kamerzālē. Līdzi jāņem dziesma! Iesniegumam (iespēja aizpildīt uz v..

Lasīt vairāk
12.08.2019

Klavierspēles skolotājas ANTRAS KORŅEJEVAS laiks – piepildīts, skanīgs, krāsains un laimīgs

Atskatoties uz aizvadīto mācību gadu, ir liela vēlme atgriezties pie kāda zīmīga notikuma. Maija vidū kā krāšņu un smaržīgu ziedu klēpi savā 60. dzīves jubilejā Antra Korņejeva visiem dāvāja koncertu ar epigrāfu Skaņām piepildīts laiks. Tas bija brīnišķīgs un aizkustinošs svētku vakars Antras ģimenei, mūzikas skolas audzēkņiem,..

Lasīt vairāk
13.07.2019

Kamerorķestra Maskavas virtuozi mākslinieka un pedagoga Alekseja Lundina meistarklase

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina mūzikas skolu vijoļspēles pedagogus, mūzikas skolu, vidusskolu audzēkņus, augstskolu studentus uz kamerorķestra Maskavas virtuozi mākslinieka un pedagoga Alekseja Lundina meistarklasi “Dažādu laikmetu mūzikas atskaņošanas stilistiskās īpatnības” (A programma 6 stundu apjomā).  M..

Lasīt vairāk
22.06.2019

Pianistes Noras Lūses meistarklase

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola piedāvā vienas dienas programmu (6 h) Jauno pianistu kompetences un pedagogu konkurētspējas  sekmēšana, kas paredzēta pedagogiem profesionālās vidējās mūzikas izglītības, profesionālās ievirzes mūzikas izglītības un pamatizglītības profesionāli orientētā virziena Mūzika programmās. Programma piedāvā mā..

Lasīt vairāk
22.06.2019

Baznīcu nakts koncerts 07.06.2019.

Šī gada 7. jūnijā Jēkabpils Sv. Miķeļa Evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika Baznīcu nakts koncerts, kurš īpaši skaists un nozīmīgs bija A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas skolotājiem un audzēkņiem. Kristīgās kultūras notikums Baznīcu nakts Latvijā norisinājās jau sesto reizi un tajā piedalījās aptuveni 150 dievnami. Šo..

Lasīt vairāk
17.06.2019

Sumināšanas svētki

Man ir dots tik daudz, ka nav laika domāt par to, kā trūkst. Zinu, ka ar maniem talantiem un zināšanām ir gana, lai tiktu galā ar jebkuru izaicinājumu. /Dz. Kalniņa/   A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola ik gadu lepojas ar talantīgiem audzēkņiem un īpašu skolotāju saimi.  Saulainā maija pēcpusdienā pulcējāmies Skolas kamerzā..

Lasīt vairāk
13.06.2019

Koncerts "Dziesmotā diena Saukā"

Saulainajā 1. jūnija sestdienā A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas zēnu koris devās uz Sauku, uz komponista Arvīda Žilinska dzimtajām mājām "Lejas Arendzāni". Kā ik gadu, mūzikas skolas audzēkņi komponista ģimenei un klausītājiem sniedza koncertu, kurā izskanēja A. Žilinska solo dziesmas un tautas dziesmu apdares kora izpildījumā.  ..

Lasīt vairāk
07.06.2019

Dārza svētku koncerts

30. maijā Kena parka estrādē trompešu skaņas aicināja klausītājus uz Dārza svētku koncertu, kurā muzicēja A.Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles pedagogi un audzēkņi. Atpūsties, klausoties pūtēju orķestra priekšnesumus saulainajā vakarā, kas var būt vēl labāk?   Koncertu atklāja tro..

Lasīt vairāk
04.06.2019