Jaunumi

Aktualitātes un notikumi mūsu skolā

Skolas pianisti Balvu lāča ķepās

2019. gada 5. aprīlī gandrīz četrdesmit Latgales reģiona jaunie pianisti satikās Balvu Mūzikas skolā konkursā, kurš notika jau četrpadsmito reizi. Tie atkal bija klaviermūzikas svētki, jo visas dienas garumā jauno pianistu pirksti centās izvilināt gan dziedošas un sapņainas, gan možas un enerģiskas klavieru skaņas. Katrs dalībnieks bi..

Lasīt vairāk
09.04.2019

Zēnu panākumi 2. starptautiskajā konkursā "Muzikālie zēni" Klaipēdā

Š. g. 22. martā Klaipēdā norisinājās 2. starptautiskais konkurss klavierēs "Muzikālie zēni" .Konkursā piedalījās 62 jaunie pianisti no Lietuvas, Latvijas un Krievijas. Mūsu skolu pārstāvēja 2 audzēkņi - Reinis Jānis Romulāns (skolotāja Aļona Vīndedze) un Adrians Zubs (skolotāja Iveta Serkova). Mūsu zēni turējās braši, kur sī..

Lasīt vairāk
26.03.2019

Izcili sasniegumi Starptautiskajā konkursā Naujene Wind 2019

Šī gada 28. februārī Daugavpilī norisinājās Starptaitiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss Naujene Wind 2019. Uz šo konkursu bija pieteikušies vairāk kā 200 dalībnieku no vairākām valstīm. Arī žūrijas locekļi, kas vērtēja jaunos mūziķus, bija no dažādām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, P..

Lasīt vairāk
13.03.2019
 

Par skolu

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola ir skanīga un koša. Tā sadzīvo ar blakusesošā Jēkabpils Svētā Gara klostera zvaniem, Daugavas mainīgo dabu un trokšņaino ielu. Mūzikas instrumentu skaņas, bērnu balsis, orķestru un koru skanējums atdzīvina  Brīvības ielas daļu, dāvājot pilsētas sabiedrībai svētku noskaņu arī ikdienā.

Apdzīvojam divas ēkas Brīvības 198 un Brīvības 203. Skolā ir divas kamerzāles, 25 mājīgas, gaišas mācību telpas, kurās notiek ne tikai mācību darbs, bet mutuļo arī aktīva koncertdzīve.

 Mūsu skola lepojas ar draudzīgu un augsti profesionālu skolotāju saimi, izpalīdzīgu tehnisko personālu, sirsnīgiem, jaukiem, atsaucīgiem bērniem un talantīgiem, dzīvespriecīgiem jauniešiem!

Turam godā komponista Arvīda Žilinska vārdu un piemiņu!

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka

Lasīt vairāk Kontakti

Programmas

Profesionālās ievirzes izglītības programmas

Klavierspēles nodaļa

Klavierspēles nodaļa

Taustiņinstrumentu spēle

Klavieres ir viens no populārākajiem mūzikas instrumentiem.  Apbrīnojami daudzveidīgs un izteiksmīgs instruments, k..

Akordeona spēle

Akordeona spēle

Taustiņinstrumentu spēle

Akordeons ātri izplatījās visā Eiropā un ieguva plašu pielietojumu brīvā laika pavadīšanai, gadatirgos un ..

Vijoles pēle

Vijoles pēle

Stīgu instrumentu spēle

Vijole ir stīgu instruments, kas tiek spēlēts ar lociņu. Nevienam citam mūzikas instrumentam nav bijusi tik nozīmīga lom..

Čella spēle

Čella spēle

Stīgu instrumentu spēle

Čells ir stīgu mūzikas instruments, kas ir daudz lielāks par vijoli. To spēlē, turot vertikāli, balstot pret zemi ar met..

Kontrabasa spēle

Kontrabasa spēle

Stīgu instrumentu spēle

Kontrabass ir lielākais stīgu instruments ar viszemāko skaņu, kuru izmanto mūsdienu simfoniskajos orķestros, kā arī dažā..

Klarnetes spēle

Klarnetes spēle

Pūšaminstrumentu spēle

Klarnete ir koka pūšamais mūzikas instruments, kas tiek spēlēts ar vienkāršu bambusniedres mēlīti. Klarnet..