Jaunumi

Aktualitātes un notikumi mūsu skolā

Pianistiem izcili rezultāti mācību gada izskaņā

Ar izciliem panākumiem noslēgusies klavierspēles audzēkņu Rūdolfa Pusbarnieka (3.klase), Loretas Lazdiņas (6.klase) un Juliannas Serafimas Grāvītes (7.klase) dalība Starptautiskajā jauno izpildītāju - pianistu konkursā ,,Muzikālais pavasaris”, kas norisinājās attālināti Paņevežas mūzikas skolā (Lietuva) 2022.gada 13.maijā. Rūdolfs  Pusbarnieks un L..

Lasīt vairāk
22.06.2022

Vasaru gaidot

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi sadarbībā ar Viesītes mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem 30.maija rītā ar krāšņu koncertu iepriecināja J.Jaunsudrabiņa Neretas vidusskolas audzēkņus un skolas kolektīvu. Aicinājumu muzicēt saņēmām no vidusskolas direktores Viktorijas Trukšas. Ar mūsu līdzdalību direktore vēlējās pateikt, P..

Lasīt vairāk
07.06.2022

Izskanējis Arvīda Žilinska VII jauno vokālistu konkurss

Maija vidū mūsu skola vēl vairāk piepildījās ar skanīgām bērnu un jauniešu balsīm, jo Jēkabpilī notika Arvīda Žilinska VII jauno vokālistu konkursu. Viens no konkursa galvenajiem mērķiem - saglabāt un popularizēt komponista Arvīda Žilinska mūzikas mantojumu. Konkursā piedalījās 23 Latvijas mūzikas skolas no Mērsraga, Rīgas, Jelgavas, Ludzas, Daugav..

Lasīt vairāk
02.06.2022
 

Par skolu

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola ir skanīga un koša. Tā sadzīvo ar blakusesošā Jēkabpils Svētā Gara klostera zvaniem, Daugavas mainīgo dabu un trokšņaino ielu. Mūzikas instrumentu skaņas, bērnu balsis, orķestru un koru skanējums atdzīvina  Brīvības ielas daļu, dāvājot pilsētas sabiedrībai svētku noskaņu arī ikdienā.

Apdzīvojam divas ēkas Brīvības 198 un Brīvības 203. Skolā ir divas kamerzāles, 25 mājīgas, gaišas mācību telpas, kurās notiek ne tikai mācību darbs, bet mutuļo arī aktīva koncertdzīve.

 Mūsu skola lepojas ar draudzīgu un augsti profesionālu skolotāju saimi, izpalīdzīgu tehnisko personālu, sirsnīgiem, jaukiem, atsaucīgiem bērniem un talantīgiem, dzīvespriecīgiem jauniešiem!

Turam godā komponista Arvīda Žilinska vārdu un piemiņu!

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka

Lasīt vairāk Kontakti

Programmas

Profesionālās ievirzes izglītības programmas

Klavierspēles nodaļa

Klavierspēles nodaļa

Taustiņinstrumentu spēle

Klavieres ir viens no populārākajiem mūzikas instrumentiem.  Apbrīnojami daudzveidīgs un izteiksmīgs instruments, k..

Akordeona spēle

Akordeona spēle

Taustiņinstrumentu spēle

Akordeons ātri izplatījās visā Eiropā un ieguva plašu pielietojumu brīvā laika pavadīšanai, gadatirgos un ..

Vijoles pēle

Vijoles pēle

Stīgu instrumentu spēle

Vijole ir stīgu instruments, kas tiek spēlēts ar lociņu. Nevienam citam mūzikas instrumentam nav bijusi tik nozīmīga lom..

Čella spēle

Čella spēle

Stīgu instrumentu spēle

Čells ir stīgu mūzikas instruments, kas ir daudz lielāks par vijoli. To spēlē, turot vertikāli, balstot pret zemi ar met..

Kontrabasa spēle

Kontrabasa spēle

Stīgu instrumentu spēle

Kontrabass ir lielākais stīgu instruments ar viszemāko skaņu, kuru izmanto mūsdienu simfoniskajos orķestros, kā arī dažā..

Klarnetes spēle

Klarnetes spēle

Pūšaminstrumentu spēle

Klarnete ir koka pūšamais mūzikas instruments, kas tiek spēlēts ar vienkāršu bambusniedres mēlīti. Klarnet..