Aktualitātes un notikumi mūsu skolā

Sirsnīgi sveicam Stīgu instrumentu spēles - vijoles klases audzēknes

Lepojamies ar vijoles klases audzēkni Vladislavu Skurjati ar iegūto 1. vietu un Agnesi Korņejevu ar iegūtu Grand Prix 2.Starptautiskajā festivālā/konkursā Ukrainā “Веселкова мрия”, kā arī apsveicam vijoles spēles skolotāju Jeļenu Skurjati ar audzēkņu panākumiem.  Īpaši panākumi - 1. vieta 5. Starptautiskajā konkursā Baltkrievijā Minskā “Mир искусст..

19.04.2021

Mūzika motivē, dziedina un iedvesmo!

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola lepojas ar spilgtām flautas spēles meistarēm, kuras dažu mēnešu laikā, čakli strādājot, kļuvušas par laureātēm vairākos starptautiskos online konkursos! Lai sasniegtu rezultātu, nenoliedzami nepieciešams audzēkņa darbs, centība, prasme ieklausīties, klausīties, sadzirdēt, vecāku atbalsts, bet pats svarīgākais ir ..

13.04.2021

"...Un tie, Kas prot lasīt notis, Var izdziedāt dziesmu"

Līnai Gogulei ir 12 gadi. Viņa mācās Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas 6.kora klasē. Līnai ļoti patīk dziedāt. Ārpus mācībām, viņa dejo hip hop dejas, spēlē ģitāru, zīmē un nodarbojas ar dažādām sportiskajām aktivitātēm. Lai arī aprīļa mēnesis ir tikko iesācies, Līna ir piedalījusies divos starptautiskajos online konkursos. Lieldienu brīvdie..

09.04.2021

Par skolu

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola ir skanīga un koša. Tā sadzīvo ar blakusesošā Jēkabpils Svētā Gara klostera zvaniem, Daugavas mainīgo dabu un trokšņaino ielu. Mūzikas instrumentu skaņas, bērnu balsis, orķestru un koru skanējums atdzīvina  Brīvības ielas daļu, dāvājot pilsētas sabiedrībai svētku noskaņu arī ikdienā.

Apdzīvojam divas ēkas Brīvības 198 un Brīvības 203. Skolā ir divas kamerzāles, 25 mājīgas, gaišas mācību telpas, kurās notiek ne tikai mācību darbs, bet mutuļo arī aktīva koncertdzīve.

Mūsu skola lepojas ar draudzīgu un augsti profesionālu skolotāju saimi, izpalīdzīgu tehnisko personālu, sirsnīgiem, jaukiem, atsaucīgiem bērniem un talantīgiem, dzīvespriecīgiem jauniešiem!

Turam godā komponista Arvīda Žilinska vārdu un piemiņu!

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka

Lasīt vairāk Kontakti

Programmas

Profesionālās ievirzes izglītības programmas