Jaunumi

Aktualitātes un notikumi mūsu skolā

Panākumi XIII Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā

11. martā Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā notika XIII Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss, kurā šogad piedalījās 52 jaunie mūziķi no Latvijas un Lietuvas mūzikas skolām. Konkursantiem bija jāatskaņo 3 skaņdarbi un programmā obligāti jāiekļauj brāļu Mediņu skaņdarbs. Konkurss paralēli norisinājās divās zālēs un dalībniekus vērt..

Lasīt vairāk
20.03.2023

Mūzikas skolas audzēkņi apmeklē P.Čaikovska baletu „ Gulbju ezers”.

16.martā A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas un Aknīstes filiāles vecāko klašu audzēkņi devās uz Latvijas Nacionālo Operas un Baleta izrādi „Gulbju ezers”. Tā bija brīnišķīga izrāde ar skaistu mūziku, horeogrāfiju, scenogrāfiju. Vairākiem no mūsu audzēkņiem šī bija pirmā, apmeklētā baleta izrāde un pirmā reize, kad savām acīm varēja vērot skaisto o..

Lasīt vairāk
20.03.2023

Latgales svilpaunieki

8. marta rītā Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas flautu duets Milana Kačanovska un Anna Gabriela Kuzmova devās uz Daugavpili, lai piedalītos VII Latvijas mūzikas skolu izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu ansambļu konkursā Latgales svilpaunieki.   Konkurss pilcēja audzēkņus no Ogres, Kokneses, Līvānu, Preiļu un Daugavpils mūz..

Lasīt vairāk
10.03.2023
 

Par skolu

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola ir skanīga un koša. Tā sadzīvo ar blakusesošā Jēkabpils Svētā Gara klostera zvaniem, Daugavas mainīgo dabu un trokšņaino ielu. Mūzikas instrumentu skaņas, bērnu balsis, orķestru un koru skanējums atdzīvina  Brīvības ielas daļu, dāvājot pilsētas sabiedrībai svētku noskaņu arī ikdienā.

Apdzīvojam divas ēkas Brīvības 198 un Brīvības 203. Skolā ir divas kamerzāles, 25 mājīgas, gaišas mācību telpas, kurās notiek ne tikai mācību darbs, bet mutuļo arī aktīva koncertdzīve.

 Mūsu skola lepojas ar draudzīgu un augsti profesionālu skolotāju saimi, izpalīdzīgu tehnisko personālu, sirsnīgiem, jaukiem, atsaucīgiem bērniem un talantīgiem, dzīvespriecīgiem jauniešiem!

Turam godā komponista Arvīda Žilinska vārdu un piemiņu!

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka

Lasīt vairāk Kontakti

Programmas

Profesionālās ievirzes izglītības programmas

Klavierspēles nodaļa

Klavierspēles nodaļa

Taustiņinstrumentu spēle

Klavieres ir viens no populārākajiem mūzikas instrumentiem.  Apbrīnojami daudzveidīgs un izteiksmīgs instruments, k..

Akordeona spēle

Akordeona spēle

Taustiņinstrumentu spēle

Akordeons ātri izplatījās visā Eiropā un ieguva plašu pielietojumu brīvā laika pavadīšanai, gadatirgos un ..

Vijoles pēle

Vijoles pēle

Stīgu instrumentu spēle

Vijole ir stīgu instruments, kas tiek spēlēts ar lociņu. Nevienam citam mūzikas instrumentam nav bijusi tik nozīmīga lom..

Čella spēle

Čella spēle

Stīgu instrumentu spēle

Čells ir stīgu mūzikas instruments, kas ir daudz lielāks par vijoli. To spēlē, turot vertikāli, balstot pret zemi ar met..

Kontrabasa spēle

Kontrabasa spēle

Stīgu instrumentu spēle

Kontrabass ir lielākais stīgu instruments ar viszemāko skaņu, kuru izmanto mūsdienu simfoniskajos orķestros, kā arī dažā..

Klarnetes spēle

Klarnetes spēle

Pūšaminstrumentu spēle

Klarnete ir koka pūšamais mūzikas instruments, kas tiek spēlēts ar vienkāršu bambusniedres mēlīti. Klarnet..