Aktualitātes un notikumi mūsu skolā

Jēkabpils un Madonas kamerorķestru koncerts pavasara krāsās

Dabas košums, saules siltums, emociju spēks ir virzītājspēks, lai darītu to, kas sirdij tuvs, savējiem mīļš un saprotams.    A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas un J. Norviļa Madonas mūzikas skolas kamerorķestru koncerts būs tieši tāds - pavasara krāšņo noskaņu piepildīts, spēcīgs, trausls un skanīgs kā pavasar..

Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu Valsts konkursa III kārta (fināls)

No 11. - 14.02. Rīgā, Augusta Dombrovska mūzikas skolā norisinājās Valsts konkursa fināls. Kā jau katru reizi, ik pēc 4 gadiem, Valsts konkurss notiek 3 kārtās un uz finālu tiek tikai labākie Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņi.  Konkurss notiek 4 vecuma grupās un katru instrumentu vērtē atsevišķi..

Vijoļspēles audzēkņu veiksmīgs sniegums II Latgales vijolnieku konkursā

Ludzas Mūzikas pamatskola jau otro gadu aicina jaunos vijolniekus uz II  Latgales reģiona vijolnieku konkursu. Skolas direktore savā uzrunā izteica vēlmi šī konkursa tradīcijas turpināt, lai sekmētu Latgales mūzikas skolu vijoļspēles audzēkņu profesionālo izaugsmi, uzstāšanās pieredzi un prasmi. Visus konkursa dalībniekus, skolot..

Par skolu

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola ir skanīga un koša. Tā sadzīvo ar blakusesošā Jēkabpils Svētā Gara klostera zvaniem, Daugavas mainīgo dabu un trokšņaino ielu. Mūzikas instrumentu skaņas, bērnu balsis, orķestru un koru skanējums atdzīvina  Brīvības ielas daļu, dāvājot pilsētas sabiedrībai svētku noskaņu arī ikdienā.

Apdzīvojam divas ēkas Brīvības 198 un Brīvības 203. Skolā ir divas kamerzāles, 25 mājīgas, gaišas mācību telpas, kurās notiek ne tikai mācību darbs, bet mutuļo arī aktīva koncertdzīve.

Mūsu skola lepojas ar draudzīgu un augsti profesionālu skolotāju saimi, izpalīdzīgu tehnisko personālu, sirsnīgiem, jaukiem, atsaucīgiem bērniem un talantīgiem, dzīvespriecīgiem jauniešiem!

Turam godā komponista Arvīda Žilinska vārdu un piemiņu!

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka

Lasīt vairāk Kontakti

Programmas

Profesionālās ievirzes izglītības programmas