Aktualitātes un notikumi mūsu skolā

Par mācību procesu no 2021.gada 11.janvāra

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2021.gada 7.janvāra rīkojuma Nr.4 "Grozījumi Ministru kabineta 2020.gada 6.novembra rīkojumā Nr.655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu"" 5.13.4. un 5.13.7. punktiem un Latvijas Nacionālā kultūras centra vadlīnijām, mācību process A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā no 2021.gada 11.janvāra t..

09.01.2021

Vispatiesākais ceļš uz panākumiem, nepārtraukti mēģināt vēlreiz!

Starptautiskais online konkurss «#МузыкалкаЛида#– 2020» Baltkrievijā norisinājās no 16.–24. decembrim. Konkursu rīkoja Lidas mūzikas un mākslu skola Baltkrievijā. Lida ir Jēkabpils sadraudzības pilsēta. Konkursā varēja piedalīties jaunie mūziķi 6 vecuma grupās, 7 klasiskās un tautas mūzikas nominācijās. Konkursa žūrija izvērtēja audzēkņu iesūtītos ..

05.01.2021

Ziemassvētku kalendārs

Ziemassvētkus gaidot, mūzikas skolas audzēkņi Krista Vidže un Dāvis Līcītis, kā arī skolotāja, koncertmeistare Anita Cinkmane, pēc Jēkabpils Kultūras pārvaldes aicinājuma, piedalījās Ziemassvētku kalendāra radīšanā. Liels, paldies, Jēkabpils Kultūras pārvaldes darba grupai par jauko sadarbību! Esam gandarīti, ja mūsu kopdarbs iepriecinājis pilsētas..

29.12.2020

Par skolu

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola ir skanīga un koša. Tā sadzīvo ar blakusesošā Jēkabpils Svētā Gara klostera zvaniem, Daugavas mainīgo dabu un trokšņaino ielu. Mūzikas instrumentu skaņas, bērnu balsis, orķestru un koru skanējums atdzīvina  Brīvības ielas daļu, dāvājot pilsētas sabiedrībai svētku noskaņu arī ikdienā.

Apdzīvojam divas ēkas Brīvības 198 un Brīvības 203. Skolā ir divas kamerzāles, 25 mājīgas, gaišas mācību telpas, kurās notiek ne tikai mācību darbs, bet mutuļo arī aktīva koncertdzīve.

Mūsu skola lepojas ar draudzīgu un augsti profesionālu skolotāju saimi, izpalīdzīgu tehnisko personālu, sirsnīgiem, jaukiem, atsaucīgiem bērniem un talantīgiem, dzīvespriecīgiem jauniešiem!

Turam godā komponista Arvīda Žilinska vārdu un piemiņu!

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka

Lasīt vairāk Kontakti

Programmas

Profesionālās ievirzes izglītības programmas