Iekrāsojam vasaru!
04.06 2024

Iekrāsojam vasaru!

Izskanējis interešu izglītības programmas audzēkņu koncerts

“Iekrāsojam vasaru!”

Skolā ir izveidojusies tradīcija - mācību gadu noslēgt ar interešu izglītības programmas audzēkņu koncertu.

Audzēknes Evija Gogule, Elza Sala, Patrīcija Mikitova, Rūta Amanda Fokina, kuras apgūst klavierspēli, koncertā atskaņoja latviešu tautasdziesmu apdares, gan ārzemju komponistu skaņdarbus.

Latviešu tautasdziesmu “Maza, maza meitenīte” dziedāja Nika Astrahanceva, kura mācās mūzikas skolas 2.klavierspēles klasē, bet interešu izglītībā papildus apgūst dziedāšanu.

Klausītājus priecēja komponista M.Albert skaņdarbs “Jūtas”, ko atskaņoja klarnetes spēles audzēkne Agnese Korņejeva, kura mūzikas skolā iepriekšējā mācību gadā absolvēja vijoles spēles klasi.

Koncertā klausītājus aizkustināja Sendijas Drozdes, Melānijas Ābolas, Elīzas Lielpēteres un Dženeli Opengeimas emocionālais dziesmu izpildījums.

Bija jauki noklausīties ģitāristu ansambļa izpildījumā komponista R.Jaunais skaņdarbu “Etīde”.

Visus klātesošos ar savu sniegumu iepriecināja arī sitaminstrumentu spēles audzēkņi Patriks Penings un Reinis Skudrovs.

Paldies par ieguldīto darbu skolotājiem Jānim Briškam, Agnesei Levinskai, Anitai Cinkmanei, Sarmītei Čakšai, Valtam Rolingsam, Annai Korņejevai, Aļonai Vīndedzei, Vitālijam Davidovskim, Alisei Kļaviņai, Guntai Davidovskai un Ligitai Tuntulei!

Paldies visiem koncerta dalībniekiem!

Lai jaukas vasaras brīvdienas!

Skolotāja Anna Korņejeva