Iekrāsojam vasaru!

Izskanējis interešu izglītības programmas audzēkņu koncerts  “Iekrāsojam vasaru!” Skolā ir izveidojusies tradīcija - mācību gadu noslēgt ar interešu izglītības programmas audzēkņu koncertu. Audzēknes Evija Gogule, Elza Sala, Patrīcija Mikitova, Rūta Amanda Fokina, kuras apgūst klavierspēli, koncertā atskaņoja latviešu tautasdziesmu apdares, gan ārz..

Baznīcu nakts koncerts Sēlpils baznīcā

Sēlpils baznīcā, Bērnu aizsardzības dienā un Baznīcu nakts koncertā ar spilgtu programmu klausītājus priecēja mūzikas skolas pūtēju orķestris. Klausītāju vidū bija ne tikai orķestra mūziķu vecāki, bet arī interesenti no Staburaga, Seces, Salas un Sēlpils. Pūtēju orķestris šajā pusē viesojās pirmo reizi, tāpēc klausītāju sajūsma un prieks bija redza..

Ciemos pie Gulbenes mūzikas skolas kolēģiem

2022./2023. mācību gadā mūsu skolai apritēja 65 gadi. Svētkus svinējām visu mācību gadu, pieaicinot arī citu Latvijas mūzikas skolu kolēģus un audzēkņus. Līdzās draudzībai ar Pļaviņu, Līvānu un Viesītes mūzikas skolā, īpaša sadarbība mums izveidojusies ar Gulbenes mūzikas skolu. Šī mācību gada noslēgumā Gulbenes mūzikas skola aicināja mūsu skolas p..

Interešu izglītības programmas audzēkņu KONCERTS

A. Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskola uzņem audzēkņus!

Sēlpils Evanģēliski luteriskajā baznīcā Sakrālās mūzikas koncerts

Jaunu audzēkņu uzņemšana

Mūzikas skola aicina darbā pedagogus!