Pianistu panākumi konkursos Balvos un Daugavpilī

Pagājusī nedēļas nogale vairākiem Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas jaunajiem pianistiem un viņu skolotājiem izvērtas itin spraiga – 21. aprīlī Balvos norisinājās XV Latgales Jauno pianistu konkurss, bet 22. aprīlī Daugavpilī notika 2. Starptautiskā Marka Rotko Mūsdienu mūzikas jauno izpildītāju konkursa fināls. Konkursā Balvos savu spēlētpr..

Reģionālais konkurss mūzikas literatūrā Edvardam Grīgam – 180!

5.aprīlī A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas vecāko klašu komanda „ Līnijkopa”, kuras sastāvā bija Anete Bērziņa (7.kora kl.), Elīna Beļinska (9.klavieru kl.), Līna Gogule (8.kora kl.), Loreta Lazdiņa (7.klavieru kl.) un Eleonora Leišavniece (8.kora kl.) Komanda piedalījās konkursā, kas veltīts Edvarda Grīga daiļradei. Konkursā meitenes izlozēja pi..

Jēkabpils Mūzikas skolai šogad aprit 65

Šogad aprīlī Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolai aprit 65. dzimšanas diena. Jubilejas gadu skolas kolektīvs atzīmēs, sniedzot koncertus. Tā 31. martā pulksten 16.30 mūzikas skolā būs Jēkabpils un Gulbenes mūzikas skolu sadraudzības koncerts “Modinām pavasari kopā”, bet 1. aprīlī pulksten 18.00 Krustpils kultūras centrā izskanēs skolas absolven..

Sadraudzības koncerts - Modinām pavasari kopā

Skolas absolventu un pedagogu KONCERTS

Latgales mūzikas skolu audzēkņu konkurss Rēzeknē.

3.martā Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā norisinājās VIII Latgales mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu audzēkņu konkurss. A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolu šajā konkursā pārstāvēja 2. saksofona klases audzēknis Dāvids Šagarovs. Šis viņam bija pirmais šāda mēroga konkurss. Dāvids piedalījās 1. saksofonu grupā un sīvā konkuren..

Panākumi XIII Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā

11. martā Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā notika XIII Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss, kurā šogad piedalījās 52 jaunie mūziķi no Latvijas un Lietuvas mūzikas skolām. Konkursantiem bija jāatskaņo 3 skaņdarbi un programmā obligāti jāiekļauj brāļu Mediņu skaņdarbs. Konkurss paralēli norisinājās divās zālēs un dalībniekus vērt..

Mūzikas skolas audzēkņi apmeklē P.Čaikovska baletu „ Gulbju ezers”.

16.martā A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas un Aknīstes filiāles vecāko klašu audzēkņi devās uz Latvijas Nacionālo Operas un Baleta izrādi „Gulbju ezers”. Tā bija brīnišķīga izrāde ar skaistu mūziku, horeogrāfiju, scenogrāfiju. Vairākiem no mūsu audzēkņiem šī bija pirmā, apmeklētā baleta izrāde un pirmā reize, kad savām acīm varēja vērot skaisto o..