Latgales svilpaunieki

8. marta rītā Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas flautu duets Milana Kačanovska un Anna Gabriela Kuzmova devās uz Daugavpili, lai piedalītos VII Latvijas mūzikas skolu izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu ansambļu konkursā Latgales svilpaunieki.   Konkurss pilcēja audzēkņus no Ogres, Kokneses, Līvānu, Preiļu un Daugavpils mūz..

10.03.2023

Apsveicam vijoles spēles audzēkņus - Valsts konkursa III kārtas (fināls) dalībniekus!

27. un 28. februārī  Augusta Dombrovska mūzikas skolā Rīgā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības iestāžu izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle – Vijoles spēle,  audzēkņu konkursa III kārta - fināls. Lepojamies ar panākumiem Valsts konkursa III kārtā – 8.klases audzēkne Agnese Korņejeva IV grupā (8.-..

Mūzikas teorētisko mācību priekšmetu konkurss „ No nots līdz dejai”

3.februārī J.Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā noritēja mūzikas teorētisko mācību priekšmetu konkurss „ No nots līdz dejai”, kurā piedalījās arī A.Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas audzēknes: Elīna Beļinska (9.klavieru klase), Agnese Korņejeva (8.vijoles klase), Loreta Lazdiņa (7.klavieru klase). Konkursā tika vērtēti gan radoši darbi, gan trīsba..

Valsts konkursa IP Stīgu instrumentu spēles II kārtā iepriecinoši panākumi!

2.un 3. februārī St.Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības iestāžu izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle – Vijoles spēle, Čella spēle audzēkņu konkursa II kārta. Mūsu skolu pārstāvēja 5 vijolnieces un 2 čella spēles audzēkņi. Audzēkņu sniegumu vērtēja žūrija – Ērik..

Mājupceļš ar uzvaru!

Ar šādiem vārdiem varētu raksturot Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas 6. klavieru klases audzēknes Milanas Černovas, skolotājas Antras Korņejevas un Milanas vecāku noskaņojumu, 25. janvāra vakarā atgriežoties no Jautrītei Putniņai veltītā Starptautiskā jauno pianistu konkursa Valmierā. Milana pārspēja visus savas grupas konkurentus un izcīnīj..

Mūzikas skolas audzēkņi dāvā prieku Ziemassvētku koncertos