Pavasara svētku koncerts

8.martā mūsu skolas audzēkņi sniedza koncertu Neredzīgo biedrības Jēkabpils nodaļā. Izskanēja dažādu instrumentu solo skaņdarbi - akordeona solo- Valters Graudums; saksofona solo- Dāvids Šagarovs; vijoles solo- Agnese Korņejeva. Koncerta klausītājus priecēja akordeonistu dueta - Katrīnas Kleščevskas un Elīnas Munčas muzikālais sniegums. Latviešu ko..

Panākumi XIV Starptautiskajā Brāļu Mediņu Jauno pianistu konkursā

9. martā jau 14. reizi 56 jaunie pianisti no Latvijas un Lietuvas mūzikas skolām un vidusskolām pulcējās mājīgajās Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas telpās, lai apliecinātu savu muzikālo un pianistisko varēšanu. Jauno mūziķu sniegumu  vērtēja starptautiska žūrija – profesori Normunds Vīksne, Ventis Zilberts, Juris Kalnciems, Māris Švinka, asoci..

Iespēja turpināt mūzikas izglītību Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā

Informējam mūzikas skolas audzēkņus un absolventus par iespēju turpināt izglītību profesionālās vidējās izglītības iestādē - Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā: tuvojas skolēnu brīvlaiks, kurā piedāvājam apmeklēt mūsu skolotāju konsultācijas iestājpārbaudījumiem specialitātē (individuālās konsultācijas) un solfedžo un mūzikas teorijā (grupu kon..

Vijolnieku sasniegumi konkursos

2024. gada 7.februārī Preiļu Mūzikas un mākslas kolā norisinājās vijolnieku konkurss "Pavasara stīgas", kurā Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolu 1. grupā pārstāvēja 3. klases audzēkne Emīlija Bikova, kas ieguva Atzinības rakstu (ped. M. Liepiņa), 2. grupā Ksenija Kotkina ieguva 2.vietu un Vladislava Skurjate 1.vietu, 4.grupā Agnese Ko..

SBDMV uzņemšana

Uzņemšanas noteikumi, iestājeksāmenu prasības un vērtēšana Iestājeksāmenu konsultāciju grafiks

Brāļu Auzānu dziedošas un radošas nometnes

Dziedošās nometnes - DZIEDOŠIEM bērnim, Radošās nometnes - VISIEM bērniem: Brāļu Auzānu DZIEDOŠO nometņu norises laiki 2024. gada vasarā: ????16.06. - 22.06.2024 no 7 līdz 18 gadiem ????14.07. - 20.07.2024 no 7 līdz 18 gadiem ????28.07. - 3.08.2024 no 11 līdz 18 gadiem Brāļu Auzānu RADOŠO nometņu norises laiki 2024. gada vasarā: ????9.06. - 15.06.2..

Panākumi Starptautiskajā jauno pianistu konkursā Valmierā

2024. gada 31. janvārī Valmieras Kultūras centrā norisinājās Jautrītei Putniņai veltītais Starptautiskais jauno pianistu konkurss, ko organizēja Valmieras Mūzikas skola. Konkursā piedalījās 34 pianisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas. Konkursu vērtēja starptautiska žūrija – Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors Juris Kalnciems, asoci..

Mūzikas teorētisko mācību priekšmetu festivāls „Stilu karuselī”

1.februārī Latgales Mūzikas un Mākslas vidusskolā noritēja mūzikas teorētisko mācību priekšmetu festivāls „Stilu karuselī”, kurā piedalījās arī komanda no A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas. Komandas sastāvā bija Milana Černova (7.klavieru klase), Loreta Lazdiņa (8.klavieru klase), Līna Gogule (9.kora klase). Festivālā meitenes startēja gan katra ..