konkurss "Mūsdienu klasika"

Ziemīgajā 2.decembra rītā, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā norisinājās VI konkurss ,,Mūsdienu Klasika”, kas pulcēja mūzikas skolu audzēkņus 3 dažādās vecuma grupas. Konkursa žūrijā bija koncertpianiste Agnese Egliņa, Emīla Dārziņa mūzikas skolas klavieru nodaļas vadītājs Rūdolfs Vanks un populārais ukraiņu koncertpianists  Arturs  ..

22.12.2022

Normunda Vīksnes klavieru ansambļu meistarklase

27.oktobrī, Pļaviņu mūzikas skolā, kamermūzikas dienas ietvaros, notika pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi ,, Pianista Normunda Vīksnes klavieru ansambļu meistarklase “.  Meistarklasē piedalījās divi, skolotājas Aļonas Vīndedzes, klavieru dueti - Melānija Griška 1.kl. un Lauma Avena 2.kl.; Rūdolfs Pusbarnieks  4.kl. un Reinis-Jānis..

22.12.2022

Jēkabpils pianistiem izcili panākumi Starptautiskajā jauno pianistu konkursā Koknesē

Kokneses Mūzikas skolā no 1. -3. decembrim video ierakstu formātā norisinājās XVII Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss. Konkursā piedalījās 62 solisti un klavierdueti no Latvijas, Lietuvas, Apvienotās Karalistes. Jauno mūziķu sniegumu vērtēja starptautiska žūrija. No Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas ž..

Meistarklase vijoles spēles pedagogiem

Šī gada 6.decembrī vijoles spēles skolotājas Madara Liepiņa un Jeļena Skurjate kopā ar audzēknēm devās ciemos uz Pļaviņu Mūzikas skolu un piedalījās JVLMA profesora Arigo Štrāla meistarklasē “Instrumenta spēles tehnikas pilnveide un problēmsituācijas vijoļspēles apmācībā”. Jēkabpils mūzikas skolu pārstāvēja 3.klases vijolnieces Ksenija Kotkina un D..

Koncerts Jēkabpils pilsētas bibliotēkā “Es savai zemītei…”

Sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas bibliotēku mūzikas skola ir uzsākusi jaunu tradīciju – organizēt jaunāko klašu audzēkņu koncertus bērnu bibliotēkas apmeklētājiem. Mūsu skolas mazie audzēkņi ar koncertu “Es savai zemītei…” viesojās Jēkabpils pilsētas bibliotēkā. Koncerts bija bērnu dāvana mūsu mīļajai, mazajai Latvijai dzimšanas dienā. Koncerta sāku..

Jēkabpils pianistu panākumi konkursā ,,Latgales skicējums’’

25. novembrī Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā notika V Jāņa Ivanova jauno pianistu konkurss ,,Latgales skicējums”. Konkursā piedalījās jaunie pianisti no Rēzeknes, Ludzas, Gulbenes, Madonas, Balvu, Kārsavas, Jēkabpils, Rīgas mūzikas skolām. Jauno mūziķu sniegumu vērtēja Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas Klavieru katedras profesors, ..

Jauno vijolnieku panākumi konkursā!

Par godu Pļaviņu mūzikas skolas 65 gadu jubilejai šī gada 25.novembrī tika aizsākta jauna tradīcija un notika Tālivalža Mekša 1. jauno vijolnieku konkurss, kurā Jēkabpils mūzikas skolas 1.- 4. klases audzēknes startēja ar izciliem panākumiem, iegūstot godalgotas vietas visās trīs vecuma grupās: Dārta Leišavniece (1.klase) - 2.vieta Dita Safonova (3..

Klavieru nodaļas audzēkņu dāvana Latvijai.

Mēnestiņis zvaigznes skaita, vai ir visas vakarā. Visas bija vakarā,Auseklīša vien nebija. Auseklītis aiztecēja saules meitas lūkoties.           Pēc divu gadu pārtraukuma, šī gada 15.novembrī ,mūsu skolas kamerzālē  notika  klavieru nodaļas audzēkņu koncerts ,,Dzimis Latvijā ''.Šādi koncerti pirms katriem 18.novembra valsts svētkiem jau kļ..