Koncerts "Mana Latvija"

Svinīgā gaisotnē otrdien, 15. novembrī, ar valsts himnas dziedāšanu sākās Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas Aknīstes filiāles Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienai veltīts koncerts “Mana Latvija”. Koncertā piedalījās skolas 1.-2.klašu ansamblis, 3.-7.klašu ansamblis, solisti un pianisti. Programmā izskanēja latviešu tautas dziesm..

Rudens un kamermūzika

Katram cilvēkam rudens asociējas ar savu krāsu un noskaņojumu. Dažiem rudens šķiet kā dzīvespriecīgs mākslinieks, citiem tas saistās ar jautrām košo lapu rotaļām, kādam citam ar bagātīgu sēņu sezonu.  Līdzās nemitīgām norisēm dabā, rudens nav iedomājams bez kamermūzikas. Arī šī gada rudens neizpaliek bez skaistās tradīcijas Rudens kamermūzikas dien..

Vijoles spēles audzēknēm iepriecinoši panākumi konkursā!

2022.gada 30.oktobrī Tbilisi (Gruzija) noslēdzās attālinātais  starptautiskais  festivāls- konkurss  “Wonder Fest Georgia “, kurā mūsu skolas vijolnieces guva ļoti labus panākumus. Nominācijā Stīgu instrumenti – vijoles solo: Agnesei Korņejevai  (8.kl.) -   1.vieta;   Vladislavai Skurjatei (4.kl.) -    2.vieta. Šo audzēkņu vijoles spēles skolotāja ..

Vokālās un vizuālās mākslas konkurss "Skani, tēvu zeme!"

2022.gada 13.oktobrī Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolā norisinājās VI Latgales un Sēlijas novadu mazpilsētu un lauku mūzikas un mākslas skolu vokālās un vizuālās mākslas konkurss „Skani, tēvu zeme!”, kurā Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas Aknīstes filiāli pārstāvēja 2. klases audzēkne Keita Bērziņa, iegūstot savā vecuma grupā III vietu un 6...

26.10.2022

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas klavieru nodaļas pedagoga meistarklases skolā.

2022.gada 19. oktobrī 10.00 mūsu skolā notika pedagoga Antras Korņejevas meistarklases. Uz meistarklasēm bija pulcējušies 16 pedagogi no Preiļu mūzikas skolas, Līvānu mūzikas un mākslas skolas, Viesītes mūzikas un mākslas skolas, Rēzeknes mūzikas vidusskolas, kā arī mūsu skolas klavieru nodaļas pedagogi. Meistarklases tēma  Klavieru ansambļu loma -..

Klavieru dueta panākumi Rīgas Starptautiskajā jauno pianistu konkursā

15. – 16. oktobrī RLB Zelta zālē notika 11. Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss, kurā jaunie mūziķi rādīja savu klavierspēles prasmi klavieru solo un četrrocīgā ansambļa kategorijās. Konkursantus vērtēja starptautiska žūrija – Arta Arnicāne (Latvija / Šveice), Olga Palija (Ukraina / Lielbritānija), Slavomirs Vilks (Polija), Gintars Januše..

Rīgas Doma kora skola uzsāk uzņemšanu sagatavošanas kursos