Izcili panākumi 5. Starptautiskajā mūzikas konkursā jaunajiem talantiem “Nouvelles Etoiles” (Parīze, Francija)

Sveicam 3.klases klavierspēles audzēkni Rūdolfu Pusbarnieku un skolotāju Aļonu Vīndedzi ar izciliem panākumiem Starptautiskajā mūzikas konkursā jaunajiem talantiem “Nouvelles Etoiles” (Parīze, Francija), kur Rūdolfs B grupā (7-9 gadi) ieguva 1.vietu. Konkurss norisinājās videoformātā no 20.11.2021.līdz 31.01.2022. un to organizēja Starptautiskā kul..

Jēkabpils pianistu panākumi Starptautiskajos konkursos

Janvāra mēnesī  vairāki Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas jaunie pianisti piedalījās Starptautiskajos jauno pianistu konkursos Valmierā un Liepājā. Abi šie konkursi notika attālināti – videoierakstu formātā.             Jautrītei Putniņai veltītajā Starptautiskajā jauno pianistu konkursā Valmierā no mūsu skolas piedalījās 5. klases audzēkne ..

Tālākizglītības iespējas Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā

Topošo reflektantu konsultācijas JIRMV   Uzņemšana notiek visās programmās. Konsultāciju laiki: Datums Laiks   29.01.2022.   11.00 Solfedžo   12.00 Izvēlētajā specialitātē   13.00 Klavierspēle (IP Mūzikas vēsture un teorija, IP Diriģēšana) 26.02.2022.   11.00 Solfedžo   12.00 Izvēlētajā specialitātē   13.00 Klavierspēle (IP Mūzikas vēsture un teori..

05.01.2022

Ziemassvētku ērģeļkoncerts

23.12.2021

Panākumi XVI Starptautiskajā klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkursā

Jēkabpils pianistiem izcili panākumi jauno pianistu konkursā No 2. – 4. decembrim Kokneses Mūzikas skolā notika XVI Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss, kas norisinājās videoierakstu formātā. Dalībniekiem bija jāiesūta divu skaņdarbu videoieraksti – P. Čaikovska skaņdarbs un 20. vai 21. gadsimta komponista sk..

Gudra (gribu būt) vēl gudrāka, talantīga (gribu kļūt) vēl talantīgāka!!!

Mani sauc Loreta Lazdiņa un es vēlos dalīties ar savu skaisto rudens piedzīvojumu – dalību spēlē „Gudrs, vēl gudrāks”! Pirmo reizi uz „Gudrs, vēl gudrāks” mēģināju startēt jau piektajā klasē kā Jēkabpils pamatskolas skolniece, aizpildot pieteikuma anketu. Taču toreiz atlasi neizturēju un uz spēli netiku, bet tas neapstādināja mani aizpildīt pieteik..

XI Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkurss

Šī gada 22. aprīlī Līvānos notika XI Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkurss. Konkurss notiek katru gadu, un tam ir savas tradīcijas. Konkursa mērķis ir aktivizēt interesi par J. Graubiņa klaviermūziku, iekļaujot to jauno pianistu repertuārā. Šogad konkursā piedalījās jaunāko un vidējo klavieru klašu audzēkņi, un kā obligātais skaņdarbs bija jāatsk..

25.04.2017