KAMERMŪZIKAS DIENAS JĒKABPILĪ

Jēkabpils kamerorķestra koncerts diriģenta Mārtiņa Berga vadībā

Svinēsim svētkus kopā!

Viena no nozīmīgākajām Zemgales kultūrizglītības iestādēm -  A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola šajā mācību gadā atzīmēs 60 gadu jubileju! Skolas kolektīvs aicina visus interesentus, mūzikas mīļotājus, absolventus, vecākus uz skolas rīkotajiem pasākumiem un koncertiem. Viens no tiem jau pavisam drīz pieskandinās Krustpils pils zāli. 14. novembrī p..

19.10.2017

Konkurss "Skani, tēvu zeme!"

2017. gada 19. oktobrī Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolā norisinājās II Latgales un Sēlijas novadu mazpilsētu un lauku mūzikas un mākslas skolu vokālās un vizuālās mākslas konkurss "Skani, tēvu zeme!", kurā Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas Aknīstes filiāli pārstāvēja 8. klases audzēkne Inguna Žigure (pedagogs Madara Ozoliņa, konce..

28.10.2017

Festivāls "Muzicē bērni!"

Zeltīto rudens lapu ceļš ved uz Pļaviņu pilsētas kultūras centru, kur projekta "Kamermūzikas dienas Pļaviņās 2017" ietvaros izskanēja koncerts – festivāls "Muzicē bērni!". Festivālā piedalījās kamermūzikas kolektīvi no Kokneses, Jēkabpils, Vecumnieku un, protams, Pļaviņu mūzikas skolas. Katram mūziķim spēlēšana kolektīvā – kamer..