Baznīcu nakts koncerts Sēlpils baznīcā
04.06 2024

Baznīcu nakts koncerts Sēlpils baznīcā

Sēlpils baznīcā, Bērnu aizsardzības dienā un Baznīcu nakts koncertā ar spilgtu programmu klausītājus priecēja mūzikas skolas pūtēju orķestris. Klausītāju vidū bija ne tikai orķestra mūziķu vecāki, bet arī interesenti no Staburaga, Seces, Salas un Sēlpils. Pūtēju orķestris šajā pusē viesojās pirmo reizi, tāpēc klausītāju sajūsma un prieks bija redzams un aplausos dzirdams.

Koncertā piedalījās arī mūzikas skolas meiteņu kora balsis, dziedot gan divbalsīgas, gan trīsbalsīgas Jēkaba Mediņa un Arņa Miltiņa kora dziesmas. Īpašu krāsu koncertā ienesa Ogres novada kultūras centra sieviešu koris Rasa Dziesmusvētku virsdiriģentes Airas Birziņas vadībā. Klausītājiem bija dota iespēja iepazīt Pētera Barisona un citu mūsu novadnieku komponētās kora dziesmas.

Vēlos pateikties kolēģiem Jānim Briškam, Diānai Austrai Salmiņai, Kārlim Strazdiņam un Zitai Tišutinai par ieguldīto darbu koncerta tapšanā!

Siltu, saulainu, skaistiem notikumiem bagātu vasaru!

 

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka