Sveicam un lepojamies ar mūsu skolas vijolnieču panākumiem IV mazajā Augusta Dombrovska vijolnieku konkursā Rīgā

I grupā  3. klases audzēkne Agnese Korņejeva iegūst 2. vietu! II grupā 7. klases audzēkne Elīna Zvejniece iegūst 1. vietu! Arī III mazajā Augusta Dombrovska vijolnieku konkursā šīs vijolnieces  bija laureātes. Konkursa programmā bija jāatskaņo latviešu komponista un brīvas izvēles skaņdarbs. Abas meitenes emocionāli brīvi un atraisīti atskaņoja kom..

31.01.2018

Saksofonistu panākumi XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu izpildītāju konkursā

No 2018. gada 26. līdz 28. janvārim Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā jau divdesmit trešo reizi notika XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, kurā piedalījās 182 jaunie mūziķi no 54 mūzikas skolām. Šo konkursu tradicionāli vērtēja starptautiska žūrija.  No A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas ..

Tuvojas A. Žilinska VI Starptautiskais jauno vokālistu konkurss

“No mazas dziesmas var izaugt liela doma, izaugt lielās formas darbi. Dziesmu var salīdzināt ar krāšņu ziedu, kura smarža pilda un iepriecina cilvēku sirdis darba, atpūtas, prieka un skumju brīžos. Tā pilda arī visu manu mūžu”. /A. Žilinskis/   A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību 2018. gada 16. februārī rī..

02.02.2018

Jaunā pianiste Daniela Grugule gūst izcilus panākumus starptautiskā konkursā Valmierā

31. janvārī Valmierā norisinājās 23. Starptautiskais jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās arī divas Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas audzēknes – Elza Eglīte un Daniela Grugule (skolotāja Antra Korņejeva). Elza startēja A grupā (8 - 9) gadi, bet Daniela sacentās ar C grupas pianistiem (12 – 13) gadi.  Konkursā piedalījās jaunie pianisti ..

06.02.2018

Pianistiem veiksmīgs starts VIII Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā

Jau astoto reizi pirms pavasara brīvdienām Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā norisinājās Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās 62 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas. Sakarā ar lielo dalībnieku skaitu šogad pirmo reizi konkurss paralēli noritēja divās zālēs un to vērtēja divas žūrijas – jaunāko ..

30.11.-0001

Muzicējam savai pilsētai un Latvijai!

Koncertcikls – konkurss "Talants Latvijai" iedibināts 1991. gadā un šogad aprit jau konkursa 27. sezona. Ik gadu visa mācību gada garumā konkursā tiekas vairāk kā 300 bērni – spoži jaunie talanti no vairāk kā 20 Latvijas mūzikas skolām. Gaidot Valsts simtgadi un, atzīmējot mūsu skolas 60. dzimšanas dienu, 10 jaunie mūziķi 11. marta pēcpus..

Pūšaminstrumentu konkursu maratons

Marta sākumā mūsu skolas audzēkņi īsā laika periodā piedalījās dažādos konkursos.  Kā pirmais, 1. martā Daugavpilī notika Starptautiskais pūšaminstrumentu konkurss "Naujene Wind 2018".  Uz šo konkursu devās trīs audzēkņi un parādīja ļoti labu sniegumu – Sofija Svincova (klarnete) un Artūrs Vīndedzis (saksofons) ieguva II vietu, bet Vadims..

Pūšam, spēlējam, gavilējam