Izskanējis konkurss Skaņais bolss Rēzeknē
11.04 2024

Izskanējis konkurss Skaņais bolss Rēzeknē

9.aprīlī MIKC LMMV Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā notika X jauno vokālistu konkurss Skaņais bolss

Konkursa mērķis – attīstīt jauno dziedātāju profesionālo un māksliniecisko izaugsmi, popularizēt akadēmiskās mūzikas vērtības un sekmēt latgaliešu kultūras tradīciju saglabāšanu.

Konkurss norisinājās 3 vecuma grupās meitenēm un zēniem. Katrs dalībnieks izpildīja 2 dziesmas: obligāto latgaliešu tautasdziesmu a cappella un brīvas izvēles dziesmu.

Mūsu skolu šajā konkursā pārstāvēja 2.kora klases audzēkne Gerda Groza, kura savā vecuma grupā ieguva Atzinības diplomu.

Savukārt 9.kora klases audzēkne Līna Gogule startēja vecākajā konkursa grupā un ieguva 1.vietu.

Konkursā tika piešķirta arī Grand Prix balva – dalībniekam, kurš ieguvis kopvērtējumā visaugstāko punktu skaitu! Ļoti priecājamies, ka šo balvu saņēma mūsu skolas audzēkne Līna Gogule!

Īpašs paldies mūsu koncertmeistarei Ligitai Tuntulei, Gerdas vecākiem un Līnas vecākiem!

Dziedāšanas skolotāja Agnese Levinska

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas Aknīstes filiāles audzēknis - Edgars Uļjanovs 9.aprīlī piedalījās jauno vokālistu konkursā "Skaņais bolss" Rēzeknē. Konkursā piedalījās 45 dziedātāji (3 vecuma grupās meitenēm un zēniem) no Rēzeknes, Daugavpils, Balviem, Ludzas, Babītes, Jēkabpils un Alūksnes mūzikas skolām.

Edgars Uļjanovs konkursā C2 grupā (zēni no 13-15 gadiem) par savu sniegumu ieguva 3.vietu.

Liels paldies par uzdrīkstēšanos un iegultīto darbu audzēknim, koncertmeistarei Violai Jasmanei un audzēkņa mammai par sniegto atbalstu!

Dziedāšanas skolotāja Madara Ozoliņa