Jaunā pianiste Daniela Grugule gūst izcilus panākumus starptautiskā konkursā Valmierā

31. janvārī Valmierā norisinājās 23. Starptautiskais jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās arī divas Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas audzēknes – Elza Eglīte un Daniela Grugule (skolotāja Antra Korņejeva). Elza startēja A grupā (8 - 9) gadi, bet Daniela sacentās ar C grupas pianistiem (12 – 13) gadi.  Konkursā piedalījās jaunie pianisti ..

06.02.2018

Pianistiem veiksmīgs starts VIII Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā

Jau astoto reizi pirms pavasara brīvdienām Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā norisinājās Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās 62 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas. Sakarā ar lielo dalībnieku skaitu šogad pirmo reizi konkurss paralēli noritēja divās zālēs un to vērtēja divas žūrijas – jaunāko ..

30.11.-0001

Muzicējam savai pilsētai un Latvijai!

Koncertcikls – konkurss "Talants Latvijai" iedibināts 1991. gadā un šogad aprit jau konkursa 27. sezona. Ik gadu visa mācību gada garumā konkursā tiekas vairāk kā 300 bērni – spoži jaunie talanti no vairāk kā 20 Latvijas mūzikas skolām. Gaidot Valsts simtgadi un, atzīmējot mūsu skolas 60. dzimšanas dienu, 10 jaunie mūziķi 11. marta pēcpus..

Pūšaminstrumentu konkursu maratons

Marta sākumā mūsu skolas audzēkņi īsā laika periodā piedalījās dažādos konkursos.  Kā pirmais, 1. martā Daugavpilī notika Starptautiskais pūšaminstrumentu konkurss "Naujene Wind 2018".  Uz šo konkursu devās trīs audzēkņi un parādīja ļoti labu sniegumu – Sofija Svincova (klarnete) un Artūrs Vīndedzis (saksofons) ieguva II vietu, bet Vadims..

Pūšam, spēlējam, gavilējam