Panākumi Starptautiskajā jauno pianistu konkursā Valmierā
05.02 2024

Panākumi Starptautiskajā jauno pianistu konkursā Valmierā

2024. gada 31. janvārī Valmieras Kultūras centrā norisinājās Jautrītei Putniņai veltītais Starptautiskais jauno pianistu konkurss, ko organizēja Valmieras Mūzikas skola. Konkursā piedalījās 34 pianisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas. Konkursu vērtēja starptautiska žūrija – Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors Juris Kalnciems, asociētais profesors Toms Ostrovskis, Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmijas vecākais lektors Mihkels Polls.

Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolu konkursā pārstāvēja kupls dalībnieku skaits  - 6 jaunie mūziķi, kuri parādīja spilgtu muzikālo sniegumu un pianistisko varēšanu.

A grupā ( 8 – 9 gadi) 2. vieta Madara Kalviša ( skolotāja Antra Korņejeva);

3. vieta Melānija Griška ( skolotāja Aļona Vīndedze).

B grupā ( 10 – 11 gadi) 1. vietaOskars Grinšpons ( skolotāja Antra Korņejeva).

D grupā ( 14 – 16 gadi) 2. vieta Milana Černova ( skolotāja Antra Korņejeva). Šajā grupā 1. vieta netika piešķirta.

Pateicību par piedalīšanos konkursā saņēma Rūdolfs Pusbarnieks ( skolotāja Aļona Vīndedze) un Loreta Lazdiņa ( skolotāja Iveta Serkova).

no kreisās: Rūfolds Pusbarnieks, Madara Kalviša, Oskars Grinšpons, Melānija Griška

Milana Černova

Loreta Lazdiņa

Paldies audzēkņiem par pārliecinošo muzicēšanu un izturību visas dienas garumā, skolotājiem par pašaizliedzīgo darbu, vecākiem un skolas vadībai par atbalstu! Veiksmi turpmākajos konkursos!

Skolotāja Antra Korņejeva