Pavasara svētku koncerts
20.03 2024

Pavasara svētku koncerts

8.martā mūsu skolas audzēkņi sniedza koncertu Neredzīgo biedrības Jēkabpils nodaļā.

Izskanēja dažādu instrumentu solo skaņdarbi - akordeona solo- Valters Graudums; saksofona solo- Dāvids Šagarovs; vijoles solo- Agnese Korņejeva.

Koncerta klausītājus priecēja akordeonistu dueta - Katrīnas Kleščevskas un Elīnas Munčas muzikālais sniegums.

Latviešu komponistu A.Ozoliņa, O.Grāvīša, J.Lūsēna un R.Paula  skanīgās dziesmas dziedāja kora klases audzēknes Keita Brikše, Dārta Grandāne, Dženeli Opengeima.

Koncerta noslēgumā, diriģenta Jāņa Briškas vadībā, izskanēja skolas pūtēju orķestra brīnišķīgā svētku programma.

Pūtēju orķestra diriģents Jānis Briška

Klausītāju aplausi liecināja par sirsnīgu  koncerta noskaņu. Koncerta izskaņā Neredzīgo biedrības Jēkabpils nodaļas vadītāja Aija Eglīte audzēkņiem un pedagogiem pateicās par skaisto koncertu un aicināja visus kopā nodziedāt latviešu tautas dziesmu  ,,Bēdu manu, lielu bēdu ‘’.

Paldies biedrībai par sirsnīgo uzņemšanu un sarūpētajiem saldajiem gardumiem!

Paldies skolotājiem - Zitai Tišutinai, Silvijai Stradei, Annai Korņejevai un Jānim Briškam par koncerta organizēšanu!

Klavierspēles skolotāja Anna Korņejeva