Vijolnieku sasniegumi konkursos
20.02 2024

Vijolnieku sasniegumi konkursos

2024. gada 7.februārī Preiļu Mūzikas un mākslas kolā norisinājās vijolnieku konkurss "Pavasara stīgas", kurā

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolu 1. grupā pārstāvēja 3. klases audzēkne Emīlija Bikova, kas ieguva Atzinības rakstu (ped. M. Liepiņa), 2. grupā Ksenija Kotkina ieguva 2.vietu un Vladislava Skurjate 1.vietu, 4.grupā Agnese Korņejeva 1.vietu, bet ansambļu kategorijā Vladislava Skurjate, Margarita Romanovska un Milana Černova ieguva 1.vietu (ped. J. Skurjate un Antra Korņejeva)!

16.februārī Pļaviņu Mūzikas skola rīkoja Tālivalža Mekša 2. jauno vijolnieku konkursu, kurā 1.vietu un speciālbalvu jaunākajā grupā ieguva 1.klases audzēkne Māra Anna Jaunzema, otrajā grupā 4.klases audzēknes Ksenija Kotkina ieguva 1.vietu un Dita Safonova 3.vietu (ped. Jeļena Skurjate)!

Paldies pedagogiem Jeļenai Skurjatei un Madarai Liepiņai, Antrai Korņejevai un neaizvietojamai koncertmeistarei Aļonai Vīndedzei!

No sirds APSVEICAM!!!

Ped. M. Liepiņa