Renārs Tomašickis uz Rīgas operas skatuves

Nebijis notikums skolas pastāvēšanas vēsturē. 5. kora klases audzēknis Renārs Tomašickis tika uzaicināts dziedāt Riharda Vāgnera operā "Tanheizers" Jaunā Ganiņa lomu. 23. maijā notika operas pirmizrāde, kurā veiksmīgi debitēja mūsu skolas dziedātājs. Pēc valsts konkursa uzvaras, mūzikas akadēmijas vokālās nodaļas  pasniedzēja Zigrīda Krīg..

Izskanējis koncerts “DZIESMOTĀ DIENA SAUKĀ”

27. maijā komponista Arvīda Žilinska dzimtajā mājā “Lejas Arendzānos”, kura tērpusies ceriņu un ābeļziedu rotā, saules apspīdēta, pulcējās pussimts komponista mūzikas cienītāju. Šogad A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola svin 60. dzimšanas dienu, jūnijā 15 gadi, kopš skola nosaukta komponista vārdā. Koncertā piedalījās tie skolēni, kas vēl nebija vi..

Dārza svētki

Jau vairākus gadus pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļa mācību gada izskaņā rīko dārza svētku koncertu. Tas ir kā atskaites punkts par mācību gadā paveikto, sasniegto un iemācīto. Uz šo pasākumu tika aicināti visi audzēkņu vecāki un pārējie mūzikas mīļotāji, kas ieradās diezgan kuplā skaitā. Parasti šajos koncertos uzstājas kolektīvās muzicē..

10.06.2017

Panākumi VI Stokholmas Starptautisko izpildītāju konkursā

Saulainajā 24. maija pēcpusdienā mēs - skolotājas  Jeļena Skurjate, Aļona Vīndedze un vijoles spēles 6. klases audzēkne Elīna Zvejniece, saksofona spēles 7. klases audzēknis  Arturs  Vīndedzis devāmies ar prāmi "Romantika" uz VI Stokholmas Starptautisko izpildītāju  konkursu. Konkursā piedalījās dalībnieki no dažādām valstīm - Zviedrijas,..

12.06.2017

Jēkabpils pilsētas svētki 2017

Dodoties uz darbu, skolu, vai ik vakara pastaigā, vai jūti smaržu, kas raksturīga tikai Jēkabpilij? Vai jūti, kā riteņbraucējs Tev patraucas garām? Jūti azartu, kas virmo gaisā, kopīgi atbalstot Jēkabpils sporta komandas un adrenalīnu, kas mājo stadionā? Vai sajūti mūziku, kas nāk no namiem, kad mēģina Jēkabpils kori? Vai jūti sevi, stāvot Daugavma..

04.07.2017

Audzēkņu uzņemšana 2017./2018. m.g.

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina Jēkabpils pilsētas un apkārtējo novadu bērnus no 6 – 10 gadu vecumam uz noklausīšanos šī gada 24.augustā plkst. 17.00 – 19.00. Līdzi jāņem dziesma, labs noskaņojums un vēlme mācīties muzicēt! Īpaši gaidīti jaunieši, kuri vēlas apgūt trompetes spēli! 4 – 5 gadus jaunus bērnus uzņemam sagatavošanas klasē “Spā..

01.08.2017

Košās vasaras skaņās

Mūsu skolas vasara aizsākās 4. jūnijā ar košu Vasarsvētku koncertu Ikšķiles Sv. Meinarda baznīcā. Gaismas  un saules pielieto  Dievnamu sasildīja bērnu un jauniešu balsis, skolas kamerorķestra krāsas un dažādu solo instrumentu skanējums. Savukārt klausītāju siltie acu skatieni, sirsnīgie aplausi saviļņoja mūsu sirdis un radīja sajūtu, ka esam pavei..