Zinību diena A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā

26.08.2022

Jaunu audzēkņu uzņemšana Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus 2022. /2023. mācību gadam sagatavošanas un 1. klasē šādās izglītības programmās: vokālā mūzika – kora klase, klavierspēle, vijoles spēle, saksofona spēle, klarnetes spēle, trompetes spēle, mežraga spēle, akordeona spēle, sitaminstrumentu spēle. Audzēkņu vecums 6 – 10 gadi. Nepieciešamie doku..

15.08.2022

Mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu koncerti Jēkabpils pilsētas baznīcās.

Nometa saule pa mākoņu spraugām dzeltenus ielāpus Zaļajā zālē, uzartos laukos. Savācu plūstošo, kaistošo dzintaru visos tukšajos traukos. Visus prāta un dvēseles brīvos kaktus piekrāvu pilnus, Lai tumšos un vējainos rudens vakaros un garajās ziemas naktīs Var pasmelt un veldzēties zudušās vasaras viļņos. /Junipers/   Vasaras krāšņums, gaismas pār..

13.07.2022

Dižās māsas - mūzika un vasara.

Ir vasaras vidus, taču mūzikas instrumentu skaņas skolā nerimst. Kamerorķestra dalībnieki kuplā skaitā ir pulcējušies uz dienas nometni vai drīzāk – meistardarbnīcām. Šo jauno mūziķu saimi kopā saturēja kamerorķestra diriģents un pedagogs Mārtiņš Bergs, bet par saturīgu laika pavadīšanu pēc mēģinājumiem domāja skolas direktore Smaida Ščerbicka. Lie..

04.07.2022

Vasaru gaidot

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi sadarbībā ar Viesītes mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem 30.maija rītā ar krāšņu koncertu iepriecināja J.Jaunsudrabiņa Neretas vidusskolas audzēkņus un skolas kolektīvu. Aicinājumu muzicēt saņēmām no vidusskolas direktores Viktorijas Trukšas. Ar mūsu līdzdalību direktore vēlējās pateikt, P..

Izskanējis Arvīda Žilinska VII jauno vokālistu konkurss

Maija vidū mūsu skola vēl vairāk piepildījās ar skanīgām bērnu un jauniešu balsīm, jo Jēkabpilī notika Arvīda Žilinska VII jauno vokālistu konkursu. Viens no konkursa galvenajiem mērķiem - saglabāt un popularizēt komponista Arvīda Žilinska mūzikas mantojumu. Konkursā piedalījās 23 Latvijas mūzikas skolas no Mērsraga, Rīgas, Jelgavas, Ludzas, Daugav..

02.06.2022

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli!

Aicinām Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novada bērnus un jauniešus iepazīt mūzikas pasauli un pievienoties mūsu skolas mūziķu saimei! Nāc apgūt saksofona spēli, klavierspēli, trompetes spēli, mežraga spēli, vijoles spēli, akordeona spēli un dziedāšanu kora klasē! Noklausīšanās 2. jūnijā no 17:00 – 19:00 A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā, Brīvības ..

Panākumi konkursā “Stīgo, Radi Bolderājā!”

Mani sauc Vladislava Skurjate. Mācos Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā 3.vijoles klasē pie skolotājas Jeļenas Skurjates. Maijā piedalījos Jauno mūziķu un mākslinieku konkursā “Stīgo, Radi Bolderājā!” 1. vecuma grupā (2.-3.klase). Konkurss notika attālināti, iepriekš veicām uzstāšanās videoierakstu un nosūtījām to konkursa organizatoriem. Bija..