Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli!

Ja vēlies spēlēt skolas kamerorķestrī, nāc mācīties vijoli un čellu! (no 6 – 7 gadu vecuma) Ja gribi būt viens no pūšaminstrumentu ansambļu un pūtēju orķestra dalībniekiem, nāc apgūt prasmi spēlēt klarneti, saksofonu, flautu, trompeti, trombonu, mežragu, tubu un sitaminstrumentus! ( no 9 -10 gadu vecuma) Klavierspēli vari apgūt no 6 – 7 gadu vecuma..

13.08.2018

Pianistiem veiksmīgs starts VIII Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā

Jau astoto reizi pirms pavasara brīvdienām Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā norisinājās Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās 62 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas. Sakarā ar lielo dalībnieku skaitu šogad pirmo reizi konkurss paralēli noritēja divās zālēs un to vērtēja divas žūrijas – jaunāko ..

Izskanējis koncerts "Ir taustiņš balts, ir taustiņš melns..."

Š. g. 7. marta vakarā Krustpils kultūras namā ar vērienīgu koncertu Ir taustiņš balts, ir taustiņš melns... Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas klavieru klases audzēkņi  svinēja skolas 60 gadskārtu. Skolas jaunajiem pianistiem tā bija vienreizēja iespēja muzicēt uz lielās skatuves, bet klausītājiem – iespēja nokļūt ne tikai krāsām un noskaņām ..

Izskanējis Koru lielkoncerts Gārsenes pilī

3. martā Gārsenes pilī izskanēja viens no koncertiem, veltīts A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolai – 60! Koncertā muzicēja mūzikas skolas un Aknīstes filiāles kora klases audzēkņi.  Gārsenes pils zāli ar savām balsīm pieskandināja solisti, duets, ansambļi, zēnu koris un 3. - 8. kora klases meiteņu koris.  Audzēkņu izpildījumā izskanēja A. Žilinska ..

Elīna Zvejniece piedalīsies Latvijas Simtgades jauniešu orķestra koncertā

Janvāra vidū VSIA "Latvijas Koncerti" izsludināja Latvijas Simtgades jauniešu orķestra konkursu ar mērķi nodrošināt orķestra izveidi koncertprogrammas atskaņošanai mākslinieciski augstvērtīgā kvalitātē 2018. gada 24. jūlijā, plkst. 20.00, Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā projekta "Dzimuši Latvijā" ietvaros, diriģenta Aināra Rubiķa ..

10.03.2018

IR TAUSTIŅŠ BALTS, IR TAUSTIŅŠ MELNS...

Krustpils Kultūras namā, 2018.gada 7.martā plkst. 18:00 IR TAUSTIŅŠ BALTS, IR TAUSTIŅŠ MELNS... Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas klavieru klases audzēkņu koncerts veltīts skolas 60 gadu jubilejai. Ieeja brīva

06.03.2018

"A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolai - 60" Koru lielkoncerts

3.martā plkst. 13:00, Gārsenes pilī. A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolai - 60 Koru lielkoncerts Koncertā piedalās: meiteņu koris, zēnu koris, solisti un Aknīstes filiāles audzēkņi.

01.03.2018

Informācija vecākiem

Pamatojoties uz Jēkabpils pilsētas domes 22.02.2018. (protokols Nr.6, 3.§) lēmumu Nr.63 "Par grozījumiem 30.10.2014. Jēkabpils pilsētas domes lēmumā Nr.365" ar š. g. 1.martu tiek samazināta vecāku līdzfinansējuma maksa mūzikas skolas audzēkņiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas citā pašvaldībā un ar to nav noslēgts līgumus par savstarpē..

27.02.2018