Sasniegumi vijolnieku konkursos
25.01 2024

Sasniegumi vijolnieku konkursos

2024. gada 18. janvārī Ludzas Mūzikas skolā norisinājās V Latgales Jauno vijolnieku konkurss, kurā konkurēja vijolnieki no Ludzas, Viļāniem, Varakļāniem, Baltinavas, Krāslavas, Maltas un citām Latgales zonas mūzikas skolām.

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolu jaunākajā grupā pārstāvēja 3. klases audzēkne Emīlija Bikova (ped. M. Liepiņa).

Vidējā grupā 5. kases audzēkne Vladislava Skurjate un vecākajā grupā 9. klases audzēkne Agnese Korņejeva (ped. J. Skurjate) izcīnīja 1.vietas

Savukārt 2024. gada 24. janvārī notika VII Mazais Augusta Dombrovska konkurss Rīgā, kurā 9. klases audzēkne Agnese Korņejeva (ped. J. Skurjate) starp Tukuma, Siguldas, Talsu, Balvu, Bauskas, Jūrmalas un Rīgas skolām ieguva 2.vietu!

Paldies pedagogiem J. Skurjatei un M. Liepiņai un brīnišķīgajām koncertmeistarēm A. Vīndedzei un A. Korņejevai!

Ped. M. Liepiņa