Audzēkņu uzņemšana

XII Terēzes Brokas Jauno dziedātāju konkurss

2024.gada 17.janvārī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika XII Terēzes Brokas Jauno dziedātāju konkurss. Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas Aknīstes filiāles audzēknis Edgars Uļjanovs piedalījās šajā konkursā pirmo reizi. Jauno dziedātāju konkursā Edgars izpildīja divas tautasdziesmas a cappella un ieguva III vietu. Sveicam! S..

Koncerts "Ziemassvētku brīnumu gaidot"

Ziemassvētku koncerts "Kad zeme ir sniega baltumā"

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas jauno pianistu uzvaras konkursā!

2023. gada 2. decembrī Koknesē norisijānās XVIII Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss "KOKNESE 2023". Konkursā piedalījās vairāk nekā 80 audzēkņi no dažādām Latvijas mūzikas skolām, kā arī konkursante no Lietuvas. Konkurss norisinājās gan solo, gan klavieru duetu kategorijās piecās vecuma grupās no 7..

Koncerts Krustpils Ev.-Lut. baznīcā

Latvijas 105. gadadienu gaidot

Manā sirdī ir Latvijai drošākā vieta.  Manā sirdī tai patvērums.  /M.Zālīte/  Ik gadu, gaidot Latvijas dzimšanas dienu, A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas audzēkņi, pedagogi un kolektīvu vadītāji strādā pie īpašas svētku programmas.   14.novembrī skolas kamerorķestris un solisti devās uz J.Jaunsudrabiņa Neretas vidusskolu, lai iepriecinātu visus i..