A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas vijoļspēles klases audzēkņu spožās uzvaras konkursos!

VI Augusta Dombrovska konkursā Rīgā 1. vieta Elīnai Zvejniecei! Elīna saņēma arī balvu par labāko latviešu komponista skaņdarba atskaņojumu! III Latgales jauno vijolnieku konkursā Ludzā divas 1. vietas – Elīnai Zvejniecei un Agnesei Korņejevai! 3. vieta – Otto Leišavniekam un atzinības raksts mazajai vijolniecei Margaritai Romanovskai! Īpašs paldie..

Lasīt vairāk
07.02.2020

Jautrītei Putniņai veltītais Starptautiskais jauno pianistu konkurss Valmierā

Miglainā 29. janvāra rītā četras Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas jaunās pianistes, viņu vecāki un skolotājas devās uz Valmieru, lai piedalītos pianistu konkursā. Jau otro gadu konkurss nes izcilās pianistes, valmierietes Jautrītes Putniņas vārdu. Šogad konkursā piedalījās 29 jaunie pianisti no Latvijas un Igaunijas. Konkursa žūrijā darbojā..

Lasīt vairāk
03.02.2020

Klavieru duets koncertē Jēkabpilī un Jelgavā

Decembra nogale un janvāra pirmā puse Danielai Grugulei un Kristiānai Podniecei pagāja spraigā darbā, jo duets gatavoja savu pirmo koncertprogrammu koncertiem Jēkabpilī un Jelgavā. Iespēju uzstāties ar koncertprogrammu Jelgavas 4. vidusskolā duets ieguva kā balvu "Juris & Regīna Lūši" par veiksmīgo sniegumu 8. Starptautiskajā jauno pianis..

Lasīt vairāk
20.01.2020

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola saņēmusi vērtīgu dāvanu no Zviedrijas un Latvijas Rotary klubiem

Gaidot Ziemassvētkus, Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola saņēmusi brīnišķīgu, vērtīgu dāvanu – 10 pianīnus, ko skolai dāvājuši  Zviedrijas un Latvijas Rotary klubi. Instrumenti atceļojuši no Stokholmas ar prāmi, bet nokļūšanu līdz Jēkabpilij nodrošinājis SIA RENEKSS un  Edmunds Safonovs.  Pianīni paredzēti mācību procesa nodrošināšanai un tiks..

Lasīt vairāk
20.01.2020

Radošā mūzikas nometne "Vītolēni" Gaujienā

Lasīt vairāk
08.01.2020

Koncerts "Ziemassvētkus gaidot…"

18. decembrī mūzikas skolā notika sagatavošanas un jaunāko klašu audzēkņu koncerts "Ziemassvētkus gaidot…". Ziemassvētku melodijas, ko atskaņoja saksofonu ansamblis (ped. J. Briška), sagaidot koncerta dalībniekus, vecākus un ciemiņus, radīja brīnišķīgu noskaņu un svētku sajūtu. Pirmā uzstāšanās šajā koncertā bija Lauku kapelai (ped. S. Sl..

Lasīt vairāk
30.12.2019

Ziemassvētki Gārsenes pilī

21. decembrī Ziemassvētku koncertā Gārsenes pilī bija mīļi aicināti piedalīties A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas un Aknīstes filiāles audzēkņi.  Pilī valdīja īsta Ziemassvētku noskaņa - gaisā virmoja tikko izceptu piparkūku smarža, māju sajūtu un siltumu radīja sakurinātās podiņu krāsnis. Koncertā mūzikas skolas audzēkņi skaitīja dzejoļus, atsk..

Lasīt vairāk
24.12.2019

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas Ziemassvētku koncerts

15. decembrī plkst.13:30 Krustpils katoļu baznīcā. Piedalās: skolas kamerorķestris, diriģents Mārtiņš Bergs, ansambļi, solisti.

Lasīt vairāk
10.12.2019