Nora Novikas XI Starptautiskais Mazās kamermūzikas konkurss

No 12. – 14. aprīlim Mārupes Mūzikas un mākslas skolā notika Noras Novikas XI Starptautiskais Mazās kamermūzikas konkurss. Šis konkurss izveidojies 2006. gadā Mārupē kā patstāvīgs kamermuzicēšanas konkurss-   tā turpinot Latvijā iesākto kamermuzicēšanas tradīciju mūzikas skolās. Konkursā piedalījās dažādi ansambļi, sākot no klavieru duetiem un beid..

IV Starptautiskais konkurss ,, Muzikālie zēni “

Šī gadā 24.martā Klaipēdā (Lietuva) norisinājās IV Starptautiskais konkurss ,,Muzikālie zēni”. Šis konkurss tiek organizēts zēniem vecumā no 7 līdz 18 gadiem. Konkursā piedalījās klavieru un stīgu instrumentu spēles audzēkņi. Saskaņā ar konkursa nolikumu, programmā bija jāiekļauj savas valsts komponista skaņdarbs. Man prieks, ka mūsu mūzikas skolā ..

Pianistu panākumi konkursos Balvos un Daugavpilī

Pagājusī nedēļas nogale vairākiem Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas jaunajiem pianistiem un viņu skolotājiem izvērtas itin spraiga – 21. aprīlī Balvos norisinājās XV Latgales Jauno pianistu konkurss, bet 22. aprīlī Daugavpilī notika 2. Starptautiskā Marka Rotko Mūsdienu mūzikas jauno izpildītāju konkursa fināls. Konkursā Balvos savu spēlētpr..

Reģionālais konkurss mūzikas literatūrā Edvardam Grīgam – 180!

5.aprīlī A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas vecāko klašu komanda „ Līnijkopa”, kuras sastāvā bija Anete Bērziņa (7.kora kl.), Elīna Beļinska (9.klavieru kl.), Līna Gogule (8.kora kl.), Loreta Lazdiņa (7.klavieru kl.) un Eleonora Leišavniece (8.kora kl.) Komanda piedalījās konkursā, kas veltīts Edvarda Grīga daiļradei. Konkursā meitenes izlozēja pi..

Jēkabpils Mūzikas skolai šogad aprit 65

Šogad aprīlī Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolai aprit 65. dzimšanas diena. Jubilejas gadu skolas kolektīvs atzīmēs, sniedzot koncertus. Tā 31. martā pulksten 16.30 mūzikas skolā būs Jēkabpils un Gulbenes mūzikas skolu sadraudzības koncerts “Modinām pavasari kopā”, bet 1. aprīlī pulksten 18.00 Krustpils kultūras centrā izskanēs skolas absolven..

Sadraudzības koncerts - Modinām pavasari kopā

Skolas absolventu un pedagogu KONCERTS

Latgales mūzikas skolu audzēkņu konkurss Rēzeknē.

3.martā Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā norisinājās VIII Latgales mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu audzēkņu konkurss. A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolu šajā konkursā pārstāvēja 2. saksofona klases audzēknis Dāvids Šagarovs. Šis viņam bija pirmais šāda mēroga konkurss. Dāvids piedalījās 1. saksofonu grupā un sīvā konkuren..