Vokālās un vizuālās mākslas konkurss "Skani, tēvu zeme!"

2022.gada 13.oktobrī Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolā norisinājās VI Latgales un Sēlijas novadu mazpilsētu un lauku mūzikas un mākslas skolu vokālās un vizuālās mākslas konkurss „Skani, tēvu zeme!”, kurā Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas Aknīstes filiāli pārstāvēja 2. klases audzēkne Keita Bērziņa, iegūstot savā vecuma grupā III vietu un 6...

26.10.2022

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas klavieru nodaļas pedagoga meistarklases skolā.

2022.gada 19. oktobrī 10.00 mūsu skolā notika pedagoga Antras Korņejevas meistarklases. Uz meistarklasēm bija pulcējušies 16 pedagogi no Preiļu mūzikas skolas, Līvānu mūzikas un mākslas skolas, Viesītes mūzikas un mākslas skolas, Rēzeknes mūzikas vidusskolas, kā arī mūsu skolas klavieru nodaļas pedagogi. Meistarklases tēma  Klavieru ansambļu loma -..

Klavieru dueta panākumi Rīgas Starptautiskajā jauno pianistu konkursā

15. – 16. oktobrī RLB Zelta zālē notika 11. Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss, kurā jaunie mūziķi rādīja savu klavierspēles prasmi klavieru solo un četrrocīgā ansambļa kategorijās. Konkursantus vērtēja starptautiska žūrija – Arta Arnicāne (Latvija / Šveice), Olga Palija (Ukraina / Lielbritānija), Slavomirs Vilks (Polija), Gintars Januše..

Rīgas Doma kora skola uzsāk uzņemšanu sagatavošanas kursos

Rīgas Doma kora skola uzsāk uzņemšanu sagatavošanas kursos Aicinām pieteikties sagatavošanas kursiem ar mērķi iestāties Rīgas Doma kora skolā sekojošās programmās: Profesionālās vidējās izglītības programmas pēc 9. klases: Diriģēšana Vokālā mūzika – Dziedātājs Vokālā mūzika – Mūziklu dziedātājs Džeza mūziķis PIETEIKŠANĀS ANKETA pieejama līdz 9. sep..

Jāņa Zābera mūzikas svētku koncerts "Vecajā Ceplī"

Mūsu skolas 5. kora klases audzēknis Dāvis Līcītis piedalījās koncertā , kas veltīts leģendārā tenora Jāņa Zābera mūzikas svētkiem. Šo aicinājumu Dāvis saņēma iegūstot Arvīda Žilinska jauno vokālistu konkursā Galveno balvu savā vecuma grupā. Dziedāt kopā ar Latvijas Trīs tenoriem, Dāvim bija liels izaicinājums, gandarījums un prieks. Kopā tika dzie..

Zinību diena A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā

26.08.2022

Jaunu audzēkņu uzņemšana Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus 2022. /2023. mācību gadam sagatavošanas un 1. klasē šādās izglītības programmās: vokālā mūzika – kora klase, klavierspēle, vijoles spēle, saksofona spēle, klarnetes spēle, trompetes spēle, mežraga spēle, akordeona spēle, sitaminstrumentu spēle. Audzēkņu vecums 6 – 10 gadi. Nepieciešamie doku..

15.08.2022

Mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu koncerti Jēkabpils pilsētas baznīcās.

Nometa saule pa mākoņu spraugām dzeltenus ielāpus Zaļajā zālē, uzartos laukos. Savācu plūstošo, kaistošo dzintaru visos tukšajos traukos. Visus prāta un dvēseles brīvos kaktus piekrāvu pilnus, Lai tumšos un vējainos rudens vakaros un garajās ziemas naktīs Var pasmelt un veldzēties zudušās vasaras viļņos. /Junipers/   Vasaras krāšņums, gaismas pār..

13.07.2022