Konkursu serpentīns

Komandā ir spēks! Vislabākais skolotājs ir nevis tas, kam viss Dieva dots, bet kas ar grūtu darbu ir sasniedzis savu līmeni, jo viņš zina, kā citiem iemācīt. Visveiksmīgākais audzēknis ir tas, kurš vēro, ieklausās, izprot, respektē, ir motivēts darbam un tiecas pēc jaunas pieredzes. Skolotāja un audzēkņa cieņpilna sadarbība, raudzīšanās vienā virzi..

Jaunu audzēkņu uzņemšana A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus 2022./2023. mācību gadam sagatavošanas un 1. klasē šādās izglītības programmās: klavierspēle, vijoles spēle, saksofona spēle, trompetes spēle, mežraga spēle, akordeona spēle. Audzēkņu vecums 6 – 10 gadi. Nepieciešamie dokumenti – dzimšanas apliecības kopija. Audzēkņu noklausīšanās 28. aprīlī n..

Meistarklases klavierspēles pedagogiem

Šī gada aprīlī mūsu skolas klavieru nodaļas skolotājām bija iespēja vērot divu izcilu klavierspēles pedagogu meistarklases. 2022.g. 1.aprīlī skolā mūsu skolā viesojās Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas klavieru nodaļas vadītāja Elīna Bambāne ar saviem audzēkņiem - Gabrielu Čamani un Samuēlu Jonānu, kuri sniedza nelielu koncertu meistar..

XII Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA

Pēc divu gadu pārtraukuma šī gada 8. aprīlī  Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā klātienē norisinājās XII Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA, kurā piedalījās arī mūsu mūzikas skolas audzēknes.   Sirsnīgi sveicam konkursa laureātes!   A vecuma grupā: III vietu ieguva flautiste Milana Kačanovska. B vecuma grupā: Atzinību ..

Emiretētā profesora Imanta Sneibja flautas spēles meistarklases

Emiretētais profesors Imants Sneibis ir viens no vadošajiem un joprojām koncertējošiem Latvijas flautistiem un izcils flautas spēles pedagogs, pat viens no Latvijas flautas skolas pamatiem. Viņa radošā darbība ietver ļoti plaša repertuāra atskaņošanu, kā arī sadarbību ar dažādiem mūziķiem un ansambļiem. Imants Sneibis kopš 1980. gada ir JVLMA docēt..

11.04.2022

Gunara Larsena meistarklases vijoles spēlē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā

Šonedēļ 2022.gada 5.aprīlī Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā notika Gunara Larsena meistarklases vijoles spēlē. Tēma: "Tehniskā un mākslinieciskā izpildījuma problēmas, to risināšanas veidi un metodes profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības programmās vijoles spēles audzēkņiem" G.Larsens ir profesors vijol..

11.04.2022

Mūzikas skolas pianistiem izcili panākumi starptautiskā konkursā

Šī gada 2. aprīlī videoierakstu formātā Daugavpilī notika 2. Starptautiskais Oskara Stroka Jauno pianistu konkurss. Konkursā piedalījās ap 180 jauno pianistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Ungārijas, Serbijas, Bulgārijas, Moldovas, Kazahstānas. Konkursantu sniegumu vērtēja 9 žūrijas locekļi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Šveices, Spā..

11.04.2022

Izcili panākumi Starptautiskajā stīgu instrumentu konkursā Lietuvā!

Šā gada 4.aprīlī Lietuvā norisinājās Starptautiskais stīgu instrumentu konkurss ‘’Lietuvas dziesmu diena 2022”. Konkursā piedalījās audzēkņi no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. No Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas konkursā startēja vijoles spēles 3.klases audzēkne Vladislava Skurjate, iegūstot B grupā 1 vietu. Paldies par ieguldīto darbu sko..