Jēkabpils mūzikas skola aicina apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli!

Šajā video rullītī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pedagogi brīnišķīgā veidā iepazīstinās jūs ar mūzikas instrumentiem un ilustrēs katra instrumenta burvību un krāsas!

26.05.2021

Jēkabpils pianisti gūst panākumus XI Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā

No 1. – 12. maijam videoierakstu formātā norisinājās XI Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss, ko organizēja Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola. Konkursā piedalījās 66 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Polijas. Jauno pianistu sniegumu vērtēja Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesori Juris Kalnciems un Normunds Vīksne, ..

Mūzikas skola aicina pieteikties audzēkņus 2021./2022.mācību gadam!

Ja tevi uzrunā mūzika un vēlies kļūt par radošu un interesantu personību, ja tavai ikdienai pietrūkst krāsu un izaicinājumu, pievienojies košajai mūzikas skolas jauno mūziķu saimei! Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus šādās izglītības programmās: Pūšaminstrumentu spēle – flauta, klarnete, saksofons, trompete, mežrags, trombons (..

Virtuāls projekts - koncerts ,,Dzimtā mūzika”

Janvārī Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas klavieru nodaļa saņēma uzaicinājumu piedalīties kopējā projektā ar Broņusa Jonuša Viļņas mūzikas skolu. Virtuālā projekta-koncerta ,,Dzimtā mūzika” mērķis popularizēt latviešu un lietuviešu mūsdienu komponistu klavieru skaņdarbus bērniem. Notika trīs mēnešus ilgs sagatavošanās darbs un 23.aprīlī 12.0..

Sirsnīgi sveicam Stīgu instrumentu spēles - vijoles klases audzēknes

Lepojamies ar vijoles klases audzēkni Vladislavu Skurjati ar iegūto 1. vietu un Agnesi Korņejevu ar iegūtu Grand Prix 2.Starptautiskajā festivālā/konkursā Ukrainā “Веселкова мрия”, kā arī apsveicam vijoles spēles skolotāju Jeļenu Skurjati ar audzēkņu panākumiem.  Īpaši panākumi - 1. vieta 5. Starptautiskajā konkursā Baltkrievijā Minskā “Mир искусст..

Mūzika motivē, dziedina un iedvesmo!

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola lepojas ar spilgtām flautas spēles meistarēm, kuras dažu mēnešu laikā, čakli strādājot, kļuvušas par laureātēm vairākos starptautiskos online konkursos! Lai sasniegtu rezultātu, nenoliedzami nepieciešams audzēkņa darbs, centība, prasme ieklausīties, klausīties, sadzirdēt, vecāku atbalsts, bet pats svarīgākais ir ..

"...Un tie, Kas prot lasīt notis, Var izdziedāt dziesmu"

Līnai Gogulei ir 12 gadi. Viņa mācās Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas 6.kora klasē. Līnai ļoti patīk dziedāt. Ārpus mācībām, viņa dejo hip hop dejas, spēlē ģitāru, zīmē un nodarbojas ar dažādām sportiskajām aktivitātēm. Lai arī aprīļa mēnesis ir tikko iesācies, Līna ir piedalījusies divos starptautiskajos online konkursos. Lieldienu brīvdie..

Pavasaris – konkursu laiks