Zinību diena A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā

Aicinām uz tikšanos   1.klases audzēkņus   2020.gada 1.septembrī  plkst. 13:30   skolas kamerzālē   Lai ievērotu MK noteikumu Nr. 360 vispārējās prasības attiecībā uz pulcēšanās nosacījumiem, lūdzam 1.klases audzēkņu vecākus svinīgā pasākuma laikā uzkavēties ārpus skolas telpām.   Ar pārējiem audzēkņiem sazināsies instrumenta spēles/ dziedāšanas s..

25.08.2020

X Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss

Katru gadu, pavasarī, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā notiek Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss. Šogad ir jubilejas gads, jo konkurss notiek 10. reizi. Ilggadēja konkursa rīkotāja un vadītāja ir skolas klavieru nodaļas vadītāja Antra Vīksne. Rezultātu paziņošanas dienā, 19. jūnijā, notika arī izdevniecības Musica Baltica klaj..

04.07.2020

Audzēkņu uzņemšana 2020./2021. m. g.

Ja tevi uzrunā mūzika un vēlies kļūt par radošu un interesantu personību, pievienojies košajai mūzikas skolas jauno mūziķu saimei!   Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus dažādās izglītības programmās: Pūšaminstrumentu spēle – flauta, klarnete, saksofons, trompete, mežrags, trombons Stīgu instrumentu spēle – vijole, čells Taustiņi..

22.05.2020

Notiks komponista Arvīda Žilinska 115. jubilejai veltīts koncerts «Man uz pleca sauli uzliek marts»

Šogad, 31. martā, savulaik tautā tik ļoti mīlētajam komponistam Arvīdam Žilinskim apritētu 115 gadi. Godinot izcilā novadnieka, komponista, pianista, J. Vītola Latvijas valsts konservatorijas/Latvijas Mūzikas akadēmijas ilggadējā klavieru spēles profesora piemiņu, Arvīda Žilinska dzimtajā pusē – Saukas pagastā – tiks organizēts svētku koncerts. Ses..

Izskanējis JVLMA studentu simfoniskā orķestra projekts Plecu pie pleca

Jēkabpils Tautas namā izskanējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas /JVLMA/ simfoniskā orķestra simfoniskās mūzikas koncerts “Plecu pie pleca. Ceļojums uz Franciju”. Līdzās Mūzikas akadēmijas studentiem koncertā muzicēja arī Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas, Jēkaba Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skolas un Pļaviņu mūzikas skolas a..

07.03.2020

Lepojamies ar A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem!

4. marta rītā Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā pūšaminstrumentu karalienes tituls tika piešķirts  flautai, bet pēcpusdienā to pārmantoja saksofons.  VII Latgales mūzikas skolu audzēkņu konkurss ir izskanējis ar jauku, patīkamu  pēcgaršu, jo mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles audzēkņi atgriezās ar spožiem panākumiem. Katrīna Cvilikovska,..

07.03.2020

Audzēkņu panākumi konkursā "Pavasara stīgas"

2020. gada 4. martā A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas stīgu instrumentu spēles nodaļas audzēkņi piedalījās V Latgales jauno lociņinstrumentālistu konkursā "Pavasara stīgas", kas norisinājās Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā.  Konkursā piedalījās vairāk kā 30 jaunie vijolnieki no Daugavpils, Jēkabpils, Rēzeknes, Līvāniem, N..

Sveicam ar panākumiem konkursā "Naujene WIND 2020"!

Sveicam mūsu pūšaminstrumentu nodaļas audzēkņus, skolotājus un koncertmeistarus ar lieliskiem panākumiem IV Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "Naujene WIND 2020", kas norisinājās Daugavpils Universitātē 27. februārī.  Konkursā piedalījās 225 dalībnieki no 6 valstīm - Baltkrievijas, Krievijas, Igaunijas, Po..