Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli

Pūtēju panākumi konkursos maijā

Kārtējais mācību gads tuvojas noslēgumam un maija mēnesī norisinājās vairāki konkursi, kuros piedalījās arī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pūšaminstrumentu nodaļas audzēkņi.   8. maijā notika III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss flautas spēles audzēkņiem. Uz to devās ped. Olgas Ridzevskas audzēknes A. G. Kuzmova, K. Lipska, I. Lukst..

Muzikālais ceļojums uz Siguldu

Mīlestības, parku, vēstures un skaistu nostāstu pilsēta Sigulda ir iecienīts ceļotāju galamērķis. Tā ir pilsēta, kura gan mantojusi, gan pati radījusi nozīmīgas kultūras vērtības - Dainu kalnu, koncertzāli Baltais Flīģelis, Kremerata Baltica festivālu, operas svētkus. Bet tas vēl nav viss.    Tur šogad notika jau XXIV Starptautiskais jauno mūziķu k..

Pavasari ieskandina Aiviekstes lakstīgalas

27. aprīlī Meirānu Kalpaka pamatskolā 24. reizi norisinājās zēnu vokālistu konkurss Aiviekstes lakstīgalas.  Konkurss veltīts operdziedātājam Jānim Zāberam.    Jaunie dziedātāji sacentās  4 vecuma grupās un saskaņā ar konkursa nolikumu dziedāja 2 dziesmas: latviešu tautasdziesmu a capella un latviešu komponista oriģināldziesmu vai jaundarbu. Vienād..

Lidojums dziesmu spārniem...

25. aprīlī Rokišķu Rudolfo Lymano mūzikas skola rīkoja IX Starptautisko vokālās mūzikas konkursu "Lekime dainu sparnais".   Konkurss notika četrās vecuma grupās -  solistiem, duetiem, ansambļiem. Katrs dalībnieks un kolektīvs uzstājās ar divām dziesmām: savas valsts tautasdziesmu a capella un brīvas izvēles dziesmu.    Konkursā izskanēja ..

02.05.2019

Panākumi Starptautiskajā akordeonistu konkursā "Naujene – 2019"

2019. gada 1. aprīlī Daugavpils novada Kultūras centra zālē notika XVII Starptautiskais  akordeonistu - solistu konkurss "Naujene 2019", kurā piedalījās 146 dalībnieki no 9 valstīm (Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Francijas, Vācijas un Ukrainas), kas pārstāvēja 61 mūzikas izglītības iestādi. Dalībnieku sn..

01.05.2019

Maģiskais konkurss

Sestdien, 13. aprīlī  Līvānos jau 13. reizi notika 13. Jēk. Graubiņa Jauno pianistu konkurss. Konkurss notika 4 vecuma grupās no 2. – 5 .kl. Uz komponista dzimto pilsētu bija sabraukuši 82 jaunie censoņi no visas Latvijas. Konkurence bija ļoti nopietna, jo bija jāsacenšas pat ar Rīgas mūzikas skolu audzēkņiem. Konkursu vērtēja profesionāla žūrija -..

Jaunās mūziķes pierāda sevi konkursā VIVA LA MUSICA

Jau desmito reizi Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu jaunie mūziķi varēja mēroties spēkiem Starptautiskā konkursā VIVA LA MUSICA.   Konkurss ir neparasts ar to, ka nav dalījuma pēc instrumentiem, bet atbilstošā vecuma grupā sacenšas visi viena vecuma konkursanti. No tā lielākais ieguvējs ir klausītājs..