Jēkabpils un Madonas kamerorķestru koncerts pavasara krāsās

Dabas košums, saules siltums, emociju spēks ir virzītājspēks, lai darītu to, kas sirdij tuvs, savējiem mīļš un saprotams.    A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas un J. Norviļa Madonas mūzikas skolas kamerorķestru koncerts būs tieši tāds - pavasara krāšņo noskaņu piepildīts, spēcīgs, trausls un skanīgs kā pavasara strauts.   Satiekoties diviem kamero..

Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu Valsts konkursa III kārta (fināls)

No 11. - 14.02. Rīgā, Augusta Dombrovska mūzikas skolā norisinājās Valsts konkursa fināls. Kā jau katru reizi, ik pēc 4 gadiem, Valsts konkurss notiek 3 kārtās un uz finālu tiek tikai labākie Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņi.  Konkurss notiek 4 vecuma grupās un katru instrumentu vērtē atsevišķi. No A. Žili..

Vijoļspēles audzēkņu veiksmīgs sniegums II Latgales vijolnieku konkursā

Ludzas Mūzikas pamatskola jau otro gadu aicina jaunos vijolniekus uz II  Latgales reģiona vijolnieku konkursu. Skolas direktore savā uzrunā izteica vēlmi šī konkursa tradīcijas turpināt, lai sekmētu Latgales mūzikas skolu vijoļspēles audzēkņu profesionālo izaugsmi, uzstāšanās pieredzi un prasmi. Visus konkursa dalībniekus, skolotājus un koncertmeis..

08.02.2019

Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles audzēkņu Valsts konkursa II kārta Daugavpilī

Š. g. 22. un 24. janvārī Daugavpilī notika pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu Valsts konkursa II kārta uz kuru devās 14 mūsu skolas audzēkņi. Flautas pārstāvēja – K. Cvilikovska, K. Lipska, A. Kuzmova un L. Vilcāne. Uz Valsts konkursa III kārtu (finālu) tika izvirzītas – K. Lipska (1. grupa 2. vieta, ped. O. Ridzevska) un L. Vilcāne (2.grupa 1. v..

5. Mazais Augusta Dombrovska konkurss

25.janvārī jau 5.gadu izskanēja Augusta Dombrovska konkurss, kurā piedalījās stīgu instrumenta spēles (vijole un čells) audzēkņi no dažādiem  Latvijas reģioniem. Konkurss ar katru gadu kļūst daudzveidīgāks un profesionāli augstvērtīgāks. Šogad mūsu skolu pārstāvēja vijoles spēles 4.klases  audzēkne Agnese Korņejeva, kuru konkursam rūpīgi sagatavoja..

Panākumi Jauno dziedātāju konkursā

2019.gada 10. - 13. janvārī Daugavpilī norisinājās XIII Starptautiskais Daugavpils Garīgās mūzikas festivāls "Sudraba zvani", kura ietvaros 10.janvārī notika Jauno dziedātāju konkurss. Konkursā kategorijā A4 (meitenes no 13 līdz 16 gadiem) piedalījās: 8.klases audzēkne Krista Fadejeva, kura ieguva I pakāpi (88,75 punkti no 100), 9.klases ..

Zvaigznes dienas koncerts Jēkabpils katoļu baznīcā

Iesākoties Jaunajam gadam, kā stabila tradīcija ir 6. janvāra Zvaigznes dienas koncerts katoļu baznīcā, kurā piedalās bērni no draudzes, kuri paralēli ir arī mūzikas skolas audzēkņi. Šīgada koncerts nesa īpašu pieteikumu, jo koncertā tika vākti ziedojumi, lai atjaunotu baznīcas vecās ērģeles.  Lauma Kalniņa, Līva Fadejeva, Diāna Mierture atskaņoja ..

Konkurss par dalību Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskajā orķestrī

04.01.2019