Klavieru dueta panākumi VII Rīgas Starptautiskajā jauno pianistu konkursā

No 14. – 16. oktobrim Rīgā norisinājās VII Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās 83 dalībnieki no 17 valstīm. Konkursa dalībnieki sacentās gan solo, gan klavieru duetu kategorijās. Arī Jēkabpils klavieru duets Daniela Grugule un Kristiāna Podniece jau trešo reizi piedalījās šajā konkursā. Meitenes konkursā atskaņoja P. Čaik..

27.10.2018

Ditas Krenbergas meistarklase

Tuvojoties Valsts konkursam profesionālās ievirzes izglītības programmā Pūšaminstrumentu spēle, Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību aicina mūzikas skolu pedagogus un audzēkņus piedalīties brīnišķīgās mākslinieces, flautistes un Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas pedagoģes Ditas Krenbergas meistarklasēs ..

12.10.2018

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli!

Ja vēlies spēlēt skolas kamerorķestrī, nāc mācīties vijoli un čellu! (no 6 – 7 gadu vecuma) Ja gribi būt viens no pūšaminstrumentu ansambļu un pūtēju orķestra dalībniekiem, nāc apgūt prasmi spēlēt klarneti, saksofonu, flautu, trompeti, trombonu, mežragu, tubu un sitaminstrumentus! ( no 9 -10 gadu vecuma) Klavierspēli vari apgūt no 6 – 7 gadu vecuma..

13.08.2018

Jēkabpils jaunās pianistes gūst panākumus starptautiskā konkursā Klaipēdā

Divas Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas jaunās pianistes – Daniela Grugule (skolotāja Antra Korņejeva) un Dārta Kristīne Ozoliņa (skolotāja Ligita Tuntule) mācību gada noslēgumā mēroja ceļu uz Lietuvas pilsētu Klaipēdu, lai piedalītos VI Starptautiskajā jauno pianistu konkursā "Baltijos Gintareliai".  Konkursā piedalījās 51 pianist..

Sveicam Jēkabpils mūzikas skolu!

27. maijā Rīgas Latviešu Biedrības Zelta zāli pieskandināja jautras čalas, gaisā virmoja patīkams satraukums un ziedu smarža. Spožie saules stari rotaļājās telpā un netraucēja mūzikas burvīgajām skaņām, kas piepildīja brīnišķīgo Biedrības namu, jo vārds tika dots koncertcikla – konkursa "Talants Latvijai" laureātiem, lai priecētu ikvienu ..

30.05.2018

Gavilējam un lepojamies!

2018. gadā Ineses Galantes fonds sadarbībā ar Rietumu Bankas labdarības fondu īsteno projektu "Ineses Galantes talanti". Katru gadu Ineses Galantes fonds rīko konkursu jaunajiem izpildītājmāksliniekiem, kurš norit četrās kategorijās – vokālā māksla, taustiņinstrumentu spēle, stīgu instrumentu spēle, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu sp..

Pūšaminstrumentu spēles konkurss Ozolniekos.

11. maijā Ozolniekos norisinājās VIII mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem "OZOLNIEKI 2018". Lai gan šis konkurss nav Starptautisks, tajā piedalījās arī vairāki  audzēkņi no Lietuvas mūzikas skolām. Šogad uz šo konkursu devās mūsu nodaļas audzēkne Sofija Svincova. Viņa šobrīd mācās 3. klasē un apgū..

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas absolventu izlaidums