Klavieru nodaļas audzēkņu dāvana Latvijai.
23.11 2022

Klavieru nodaļas audzēkņu dāvana Latvijai.

Mēnestiņis zvaigznes skaita, vai ir visas vakarā.

Visas bija vakarā,Auseklīša vien nebija.

Auseklītis aiztecēja saules meitas lūkoties.

 

 

      Pēc divu gadu pārtraukuma, šī gada 15.novembrī ,mūsu skolas kamerzālē  notika  klavieru nodaļas audzēkņu koncerts ,,Dzimis Latvijā ''.Šādi koncerti pirms katriem 18.novembra valsts svētkiem jau kļuvuši par tradīciju un  idejas autore ir skolas klavieru nodaļas skolotāja Ligita Tuntule, kura katru gadu uzņemas atbildību par koncerta organizēšanu.

 

     Koncertā piedalījās klavieru nodaļas audzēkņi. Godā tika celti latviešu komponistu skaņdarbi. Skanēja gan latviešu tautas dziesmu apdares, gan mūsdienu komponistu skaņdarbi. Bērni spēlēja solo, kā arī klavieru ansambļus. Skolotāja Ligita katram skaņdarbam bija piemeklējusi piemērotas tautas dziesmu vai dzejoļu rindas. 

 

    Skolas zāle bija pilna ar klausītājiem un katra mazo izpildītāju uzstāšanās tika atalgota ar kupliem aplausiem.Audzēkņi bija ļoti gatavojušies un spēlēja ar prieku. Svētku noskaņu koncerta beigās radīja kopīgi nodziedātā Latvijas Republikas Valsts himna.

 

 

Koncertā piedalījās:

1.kl.audz. Aiga Munča, Estere Meldrāja, Katrīna Vēvere, Emīlija Lazdiņa,Denija Brasle, Agate Spēka, Emīlija Kļaviņa, Rūta Leišavniece, Marija Midega;

2.kl.audz. Oskars Grinšpons, Lauma Avena, Liene Bīrīte, Sofija Ūbele;

4.kl.audz. Rūdolfs Pusbarnieks;

6.kl audz. Milana Černova;

7.kl.audz. Loreta Lazdiņa.

 

   Paldies skolotājām, Antrai Korņejevai, Ligitai Tuntulei, Annai Korņejevai, Ivetai Serkovai, Aļonai Vīndedzei, Guntai Davidovskai par audzēkņu sagatavošanu koncertam. Un paldies skolotājai Zitai Tišutinai par koncerta vadīšanu.

 

Klavieru nodaļas vadītāja Gunta Davidovska