Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas klavieru nodaļas pedagoga meistarklases skolā.
25.10 2022

2022.gada 19. oktobrī 10.00 mūsu skolā notika pedagoga Antras Korņejevas meistarklases. Uz meistarklasēm bija pulcējušies 16 pedagogi no Preiļu mūzikas skolas, Līvānu mūzikas un mākslas skolas, Viesītes mūzikas un mākslas skolas, Rēzeknes mūzikas vidusskolas, kā arī mūsu skolas klavieru nodaļas pedagogi.

Meistarklases tēma  Klavieru ansambļu loma - intereses par klavierspēli veicināšanā jaunāko klašu audzēkņos (mana pieredze darbā ar klavieru ansambļiem).

Meistarklasē piedalījās Antras Korņejevas audzēkņi:

Liene Bīrīte, Sofija Ūbele 2.kl.

V.A.Mocarts Figaro ārija

J.Ķepītis  Saulīte tecēja tecēdama

I.Arne Ezītis miglā

6.kl. audz.Milana Černova, 7.kl.audz. Elza Eglīte

P.Čaikovskis Introdukcija no baleta Gulbju ezers

J.Brāmss Ungāru deja nr. 5

I.Frolovs Joks-suvenīrs

Skolotāja  bija sagatavojusi lekciju par dažādiem klavieru ansambļu krājumiem. Tos varēja apskatīt un nokopēt notis. Pedagogs stāstīja par jaunāko klašu audzēkņu psiholoģiskajām īpatnībām, kuras jāievēro uzsākot mācību procesu.

Varēja redzēt ,ka skolotājai ir ļoti liela darba pieredze darbā ar klavieru  ansambļiem. Mēs dzirdējām daudz labus ieteikumus darbam. Pedagogs ir prasīgs, bet tajā pašā laikā stundas gaita noris labvēlīgā atmosfērā. Varēja redzēt, ka skolotājai ir labs kontakts ar audzēkņiem. Bērni spēlēja  un piedalījās stundas gaitā ar prieku.

Klavieru nodaļas vadītāja Gunta Davidovska