Panākumi konkursā “Stīgo, Radi Bolderājā!”

Mani sauc Vladislava Skurjate. Mācos Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā 3.vijoles klasē pie skolotājas Jeļenas Skurjates. Maijā piedalījos Jauno mūziķu un mākslinieku konkursā “Stīgo, Radi Bolderājā!” 1. vecuma grupā (2.-3.klase). Konkurss notika attālināti, iepriekš veicām uzstāšanās videoierakstu un nosūtījām to konkursa organizatoriem. Bija..

Lasīt vairāk
18.05.2022

Portimaunas (Portugāle) Mūzikas akadēmijas pedagogu viesošanās A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā

19.un 22. aprīlī A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā viesojās četri Portimaunas (Portugāle) Mūzikas akadēmijas pedagogi. Pirmajā viesošanās dienā ciemiņi iepazinās ar komponista A.Žilinska piemiņas klasi, kur klausījās ped. Annas Korņejevas ērģeļu spēlē. Portugāļu pedagogi apmeklēja arī ped. Diānas Austras Salmiņas un Annas Korņejevas nodarbības ar ..

Lasīt vairāk
05.05.2022

Izlaiduma klašu audzēkņi un pedagogi apmeklē “Atvērto durvju dienu” St.Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā

2022. gada 20. aprīlī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika Atvērto durvju diena, kurā mūzikas skolu audzēkņi tika aicināti piedalīties I kursa ēnošanā, bet pedagogiem tika organizēti profesionālās pilnveides kursi, kuros SBDMV lektori iepazīstināja ar karjeras izvēles īpatnībām, dažādiem karjeras pasākumiem, to organizēšanas iespēj..

Lasīt vairāk
05.05.2022

Konkursu serpentīns

Komandā ir spēks! Vislabākais skolotājs ir nevis tas, kam viss Dieva dots, bet kas ar grūtu darbu ir sasniedzis savu līmeni, jo viņš zina, kā citiem iemācīt. Visveiksmīgākais audzēknis ir tas, kurš vēro, ieklausās, izprot, respektē, ir motivēts darbam un tiecas pēc jaunas pieredzes. Skolotāja un audzēkņa cieņpilna sadarbība, raudzīšanās vienā virzi..

Lasīt vairāk
26.04.2022

Jaunu audzēkņu uzņemšana A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus 2022./2023. mācību gadam sagatavošanas un 1. klasē šādās izglītības programmās: klavierspēle, vijoles spēle, saksofona spēle, trompetes spēle, mežraga spēle, akordeona spēle. Audzēkņu vecums 6 – 10 gadi. Nepieciešamie dokumenti – dzimšanas apliecības kopija. Audzēkņu noklausīšanās 28. aprīlī n..

Lasīt vairāk
21.04.2022

Meistarklases klavierspēles pedagogiem

Šī gada aprīlī mūsu skolas klavieru nodaļas skolotājām bija iespēja vērot divu izcilu klavierspēles pedagogu meistarklases. 2022.g. 1.aprīlī skolā mūsu skolā viesojās Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas klavieru nodaļas vadītāja Elīna Bambāne ar saviem audzēkņiem - Gabrielu Čamani un Samuēlu Jonānu, kuri sniedza nelielu koncertu meistar..

Lasīt vairāk
13.04.2022

XII Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA

Pēc divu gadu pārtraukuma šī gada 8. aprīlī  Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā klātienē norisinājās XII Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA, kurā piedalījās arī mūsu mūzikas skolas audzēknes.   Sirsnīgi sveicam konkursa laureātes!   A vecuma grupā: III vietu ieguva flautiste Milana Kačanovska. B vecuma grupā: Atzinību ..

Lasīt vairāk
12.04.2022

Emiretētā profesora Imanta Sneibja flautas spēles meistarklases

Emiretētais profesors Imants Sneibis ir viens no vadošajiem un joprojām koncertējošiem Latvijas flautistiem un izcils flautas spēles pedagogs, pat viens no Latvijas flautas skolas pamatiem. Viņa radošā darbība ietver ļoti plaša repertuāra atskaņošanu, kā arī sadarbību ar dažādiem mūziķiem un ansambļiem. Imants Sneibis kopš 1980. gada ir JVLMA docēt..

Lasīt vairāk
11.04.2022