Ziemassvētku ieskaņas koncerts Jēkabpils Centrālās slimnīcas darbiniekiem.

Pirms ceturtās adventes svētdienas, Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas audzēkņi, kuru vecāki strādā slimnīcā, sniedz sirsnīgu koncertu saviem vecākiem un visiem slimnīcas darbiniekiem. Šī sadarbība ar mediķiem mūsu skolas koncertdarbībā noris jau daudzus gadus nemainīga un ir kļuvusi par tradīciju. Jau no seno laiku vēstures, kurā atspoguļoja..

03.01.2019

Koncerts Aknīstes novada pašvaldības darbiniekiem

21. decembrī izskanēja Jēkabpils Mūzikas skolas Aknīstes un Jēkabpils audzēkņu Ziemassvētku ieskaņu koncerts Aknīstes novada pašvaldības darbiniekiem.    Koncerta programmā bija savijusies dažāda mūzika - no klasikas līdz pat visiem pazīstamām Ziemassvētku melodijām, kas sniedza sirds siltumu un atgādināja, ka varam būt gaišāki un iejūtīgāki viens ..

Izskanējis Ziemassvētku koncerts

Ziemassvētki ir laiks, kad mēs varam kļūt atvērtāki, garīgāki un iejūtīgāki pret līdzcilvēkiem. Ziemassvētki arī ir laiks, kad dāvājam sirds siltumu un mīlestību saviem tuvajiem.  Īsi pirms ceturtās Adventes, 22. decembra sniegotajā dienā izskanēja Ziemassvētku koncerts Krustpils Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā, kas bija A. Žilinska Jēk..

26.12.2018

Klavierspēles klases audzēkņi muzicē Daugavpilī

Šī gada 15. decembrī Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas kamerzālē izskanēja koncerts Latviešu komponistu mūzika, kurā muzicēja Daugavpils reģiona mūzikas skolu Izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle 6. un 7. klašu audzēkņi no Kokneses, Pļaviņām, Dagdas, Ilūkstes, Krāslavas, Naujenes, Preiļiem, Viesītes,  Līvāniem..

Jauno pianistu konkurss "Mūsdienu klasika"

2018. gada 7. decembrī Rīgā Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā notika Jauno pianistu konkurss "Mūsdienu klasika". Konkursā trīs vecuma kategorijās piedalījās jaunie pianisti no Lietuvas, Krievijas un dažādām Latvijas mūzikas skolām. Konkursa dalībnieku sniegumu vērtēja žūrija - Irina Lobikova (Sanktpēterburgas Valsts mūzikas..

Ziemassvētku koncerts

22. decembrī plkst. 13:00 Krustpils Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā Ziemassvētku koncerts.

19.12.2018

Dārta Kristīne Ozoliņa gūst uzvaru Liepājas I Starptautiskajā pianistu konkursā „Piano frequency”

Vēl  arvien atmiņā ir milzīgais saviļņojums un aizkustinošās emocijas, ko izjutām 12. decembrī Liepājas I Starptautiskajā pianistu konkursā „Piano frequency”, uzzinot konkursa rezultātus B kategorijā (10 - 12 gadi) - 1. vieta Dārtai Kristīnei Ozoliņai! Jāpiebilst, ka jau tūlīt pēc uzstāšanās, tālāko vēl nenojaušot, Dārta saņēma atzinīgus vārdus un ..

19.12.2018