Flautistu panākumi III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkursā "Sudraba flauta"

24. oktobrī Ogres Mūzikas skolas Lielajā zālē notika III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss "Sudraba flauta", kurā piedalījās 73 dalībnieki no 42 Latvijas skolām. Konkursa dalībnieku sniegumu vērtēja starptautiska žūrija - Carlo Jans (Luksemburga), Vytenis Gurstis (Lietuva) un Anete Toča (Latvija). Junioru grupā mūsu skola..

09.11.2019

Kamermuzicēšanas festivāls "Muzicē bērni!"

Š. g. 18. oktobrī Pļaviņu Kultūras namā izskanēja jau tradicionālais kamermuzicēšanas festivāls "Muzicē bērni!". Festivāla koncertā piedalījās mūzikas skolu audzēkņi no Jēkabpils, Kokneses, Aizkraukles un Pļaviņām. Mūsu skolu festivālā pārstāvēja divi ansambļi - flautu ansamblis un klavieru duets.  Ansamblis "Flautu laumiņas" pr..

Konkurss "Skani, tēvu zeme!"

2019. gada 17. oktobrī Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolā norisinājās IV Latgales un Sēlijas novadu mazpilsētu un lauku mūzikas un mākslas skolu vokālās un vizuālās mākslas konkurss „Skani, tēvu zeme!”, kurā Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas Aknīstes filiāli pārstāvēja 3. klases audzēknis Edgars Uļjanovs, iegūstot savā vecuma grupā I vietu un..

Klavieru duets ar panākumiem muzicē Mazajā ģildē

Jau astoto gadu oktobra mēnesī Mazās ģildes krāšņo, vitrāžām bagāto zāli pieskandināja klavieru skaņas – tur notika 8. Starptautiskais jauno pianistu konkurss solo un četrrocīgā ansambļa kategorijā pianistiem no 5 – 21 gada vecumam. Konkursa dalībnieku ģeogrāfija šo gadu laikā  aptvērusi daudzas valstis – Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltk..

Zinību diena!

2019.gada 2.septembrī plkst.13:00 skolas kamerzālē aicinām uz tikšanos 1.klases audzēkņus un vecākus.

28.08.2019

Vasara mūzikas noskaņās

No 26. – 28. jūlijam Siguldā norisinājās XXVII Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki, kuros apmeklētājus priecēja gan spilgti operas uzvedumi, gan dažādas koncertprogrammas. Opermūzikas svētku ietvaros, 28. jūlijā Siguldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika garīgās mūzikas koncerts. Tajā uzstājās jaunie, daudzsološie talanti. Programmā – p..

23.08.2019