A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina pieteikties 2021./2022.mācību gadam!

Ja tevi uzrunā mūzika un vēlies kļūt par radošu un interesantu personību, ja tavai ikdienai pietrūkst krāsu un izaicinājumu, pievienojies košajai mūzikas skolas jauno mūziķu saimei! Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus šādās izglītības programmās: Pūšaminstrumentu spēle – flauta, klarnete, saksofons, trompete, mežrags, trombons (..

23.03.2021

Sasniegumi 2. Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "WIND STARS 2021"

Sirsnīgi sveicam mūsu flautas spēles klases audzēknes ar izciliem sasniegumiem 2. Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "WIND STARS 2021", kas notika šogad 4. - 6. martā attālinātājā formātā ar iespaidīgu konkursantu skaitu vairāk kā 700, tajā skaitā pedagogi un koncertmeistari, no 21 pasaules valsts un vairāk..

08.03.2021

Vispatiesākais ceļš uz panākumiem, nepārtraukti mēģināt vēlreiz!

Starptautiskais online konkurss «#МузыкалкаЛида#– 2020» Baltkrievijā norisinājās no 16.–24. decembrim. Konkursu rīkoja Lidas mūzikas un mākslu skola Baltkrievijā. Lida ir Jēkabpils sadraudzības pilsēta. Konkursā varēja piedalīties jaunie mūziķi 6 vecuma grupās, 7 klasiskās un tautas mūzikas nominācijās. Konkursa žūrija izvērtēja audzēkņu iesūtītos ..

05.01.2021

Ziemassvētku kalendārs

Ziemassvētkus gaidot, mūzikas skolas audzēkņi Krista Vidže un Dāvis Līcītis, kā arī skolotāja, koncertmeistare Anita Cinkmane, pēc Jēkabpils Kultūras pārvaldes aicinājuma, piedalījās Ziemassvētku kalendāra radīšanā. Liels, paldies, Jēkabpils Kultūras pārvaldes darba grupai par jauko sadarbību! Esam gandarīti, ja mūsu kopdarbs iepriecinājis pilsētas..

9. Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss

No 18. – 20. oktobrim videoieraksta formātā norisinājās 9. Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss solo un klavieru ansambļa kategorijās. No Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas konkursā solo kategorijā piedalījās 2. klases audzēknis Rūdolfs Pusbarnieks (skolotāja Aļona Vīndedze), kā arī  klavieru ansamblis Elza Eglīte un Alise Zvejniece ..

Pēcpusdiena kopā ar komponistu Pēteri Vasku

Viņš ir viens no pirmajiem latviešu komponistiem, kura mūzika izskanējusi vistālāk pasaulē, un pats pirmais, par kura radošā mantojuma publicēšanu rūpējas nozīmīga izdevniecība Eiropā.  Taču, lai kāda būtu Vaska muzikālā valoda, tās uzdevums radošā mūža garumā palicis nemainīgs – uzrunāt cilvēka dvēseli. Komponista Pētera Vaska sirsnīgais stāstījum..

Dzejas dienas Jēkabpilī

Septembris Latvijas un Jēkabpils kultūras dzīvē nozīmīgs ar Dzejas dienām, kas ar daudzveidīgiem pasākumiem norisinājās jau 55. reizi. Neparasti un skaisti...  8. septembrī Kena parkā literāri muzikālajā pasākumā - Dzejas festivāla "Identitāte" atklāšanā kopā savijās lietus lāses un Jēkabpils dzejnieku dzejas lasījumi, flautu un saksofonu..

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pūtēju orķestra sveiciens 1. septembrī

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pūtēju orķestris un orķestra diriģents Jānis Briška vēlas sveikt Jēkabpils pilsētu 350. gadadienā un visu skolu jaunatni, skolotājus, skolu darbiniekus un vecākus, uzsākot jauno mācību gadu! Sveiciens izskanēs 1. septembrī 12:30 pie Jēkabpils Tautas nama strūklakas!

30.08.2020