Jēkabpils pianistu panākumi Starptautiskajos konkursos

Janvāra mēnesī  vairāki Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas jaunie pianisti piedalījās Starptautiskajos jauno pianistu konkursos Valmierā un Liepājā. Abi šie konkursi notika attālināti – videoierakstu formātā.             Jautrītei Putniņai veltītajā Starptautiskajā jauno pianistu konkursā Valmierā no mūsu skolas piedalījās 5. klases audzēkne ..

Tālākizglītības iespējas Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā

Prieks muzicēt!

“Es priecājos par savu spēju aizrauties un gūt gandarījumu no padarītā”- tā varētu teikt jebkurš mūzikas skolas pedagogs, ja viņa sirdsdarbs ir mūzika un pedagoģija. Arī izcilas instrumenta spēles prasmes un vēlme muzicēt kopā ar kolēģiem, dod pienesumu pašam cilvēkam un sabiedrībai. No 15.novembra līdz 20.decembrim Kurgānas apgabala Kultūras pārva..

07.01.2022

Tālākizglītības iespējas Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā

Topošo reflektantu konsultācijas JIRMV   Uzņemšana notiek visās programmās. Konsultāciju laiki: Datums Laiks   29.01.2022.   11.00 Solfedžo   12.00 Izvēlētajā specialitātē   13.00 Klavierspēle (IP Mūzikas vēsture un teorija, IP Diriģēšana) 26.02.2022.   11.00 Solfedžo   12.00 Izvēlētajā specialitātē   13.00 Klavierspēle (IP Mūzikas vēsture un teori..

05.01.2022

Ziemassvētku ērģeļkoncerts

23.12.2021

Flautistēm godalgotas vietas visas Latvijas jauno talantu konkursā par Teodora Reitera balvu!

Šī gada 10. – 12. decembrī norisinājās “Visas Latvijas jauno talantu konkurss par Teodora Reitera balvu”, kurā mūsu skolas flautistes ieguvušas godalgotās vietas. Konkurss veltīts Latvijas Nacionālās operas, pasaulslavenā Reitera Kora dibinātāja kā arī Dziesmu svētku virsdiriģenta Teodora Reitera piemiņai. Sakarā ar epidemioloģisko situāciju, konku..

23.12.2021

Audzēkņu panākumi atklātajā attālinātajā konkursā "Muzikalka Lida" 2021

Jau vairākus gadus mūsu skolas audzēkņi piedalās Jēkabpils un Baltkrievijas  sadraudzības pilsētas Lidas mūzikas un mākslu skolas rīkotajā attālinātajā konkursā.              Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 300 dažādu instrumentu un vecuma grupu audzēkņi.          Mums liels prieks, ka visi 14 mūsu skolas audzēkņi šajā konkursā ieguva      la..