Vecāku līdzfinansējuma atlaides no 01.12.2021.

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola informē, ka no š. g. 1.decembra vecāku līdzfinansējuma atlaides tiek piemērotas gan Jēkabpils pilsētā, gan Jēkabpils novadā deklarētajiem mūzikas skolas audzēkņiem. Lai saņemtu vecāku līdzfinansējuma atlaidi jau par decembra mēnesi, lūdzu, iesniegt dokumentus atlaides piemērošanai līdz 28.decembrim. Atbrīvojums no..

Lai skan!

Lai skan! 7. novembrī Kazahstānā attālināti notika VIII Starptautiskais konkurss Astana grand prix. Konkurss tika rīkots dažādos žanros un kategorijās. 7.kora klases audzēkne Līna Gogule šajā konkursā piedalījās akadēmiskās dziedāšanas kategorijā, izpildot mūsu novadnieka, komponista Arvīda Žilinska dziesmu “Stāsti, māt, pasaku!” Esmu ļoti priecīga..

Gudra (gribu būt) vēl gudrāka, talantīga (gribu kļūt) vēl talantīgāka!!!

Mani sauc Loreta Lazdiņa un es vēlos dalīties ar savu skaisto rudens piedzīvojumu – dalību spēlē „Gudrs, vēl gudrāks”! Pirmo reizi uz „Gudrs, vēl gudrāks” mēģināju startēt jau piektajā klasē kā Jēkabpils pamatskolas skolniece, aizpildot pieteikuma anketu. Taču toreiz atlasi neizturēju un uz spēli netiku, bet tas neapstādināja mani aizpildīt pieteik..

15.11.2021

Aicinām piedalīties pūtēju orķestra meistardarbnīcās “Pūšam, spēlējam, gavilējam savai pilsētai”

Cienījamie pūtēju orķestra dalībnieki! Aicinām jūs piedalīties orķestra meistardarbnīcās “Pūšam, spēlējam, gavilējam savai pilsētai” pilsētas svētku nedēļā no 16. līdz 20. augustam. Jūms būs iespēja atsvaidzināt instrumenta spēles prasmes un doties izzinošās ekskursijās un aizraujošos pārgājienos. Ar jums kopā darbosies pūtēju orķestra diriģents Jā..