Audzēkņu uzņemšana 2017./2018. m.g.

Lasīt vairāk
13.05.2017

Renārs Tomašickis – II Talsu starptautiskā jauno vokālistu konkursa laureāts

Aprīļa mēneša nogalē Talsos norisinājās jauno vokālistu konkurss. Konkursa rīkotāji ir Talsu pilsētas pašvaldība un Rīgas Doma kora skola. No mūsu skolas piedalījās Valts Urtāns vecākajā grupā, Krista Fadejeva un Renārs Tomašickis vidējā vecuma grupā. Konkursā piedalījas 64 dalībnieki no Latvijas, Baltkrievijas, Polijas un Malt..

Lasīt vairāk
11.05.2017

Muzikālā pēcpusdiena "Komponistam Jāzepam Mediņam – 140"

28. aprīlī mūsu skolā ciemojās Pļaviņu mūzikas skolas audzēkņi un viņu mūzikas literatūras skolotāja Maija Kīne, jo tika rīkota kopīga muzikālā pēcpusdiena "Komponistam Jāzepam Mediņam – 140".  Par komponista dzīvi un daiļradi, viņa brāļiem - Jāni un Jēkabu, stāstīja Pļaviņu MS audzēkņi, bet skolotāja stāstīto papildināja ar in..

Lasīt vairāk
08.05.2017

Panākumi vokālistu konkursā Aiviekstes lakstīgalas 2017

Šī gada 29. aprīlī Lubānas novada Meirānu Kalpaka pamatskolā notika Jānim Zāberam veltīts zēnu vokālistu konkurss "Aiviekstes lakstīgalas 2017". Konkurss notiek ikgadēji kopš 1999. gada, kura galvenais mērķis ir attīstīt un veicināt jauno zēnu vokālistu profesionālo izaugsmi, aktivizēt bērna balss dabīgo skanējumu, kā arī sa..

Lasīt vairāk
06.05.2017

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas skolotāja Antra Korņejeva un viņas audzēknes Daniela Grugule un Kristiāna Podniece saņem Kultūras ministrijas apbalvojumu

2017. gada 27. aprīlī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notika gadskārtējā Kultūras ministrijas (KM) apbalvojuma par sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs pasniegšanas ceremonija. Tās laikā 48 audzēkņi un 49 pedagogi no 21 Latvijas kultūrizglītības iestādes saņēma kultūras ministres Daces Melbārdes p..

Lasīt vairāk
03.05.2017

XI Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkurss

Šī gada 22. aprīlī Līvānos notika XI Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkurss. Konkurss notiek katru gadu, un tam ir savas tradīcijas. Konkursa mērķis ir aktivizēt interesi par J. Graubiņa klaviermūziku, iekļaujot to jauno pianistu repertuārā. Šogad konkursā piedalījās jaunāko un vidējo klavieru klašu audzēkņi, un kā obligātais ..

Lasīt vairāk
25.04.2017

Karjeras nedēļas kaleidoskops

13.oktobra rītā mūzikas skolas telpas pieskandināja bērnu balsis. Ciemos pie mums ieradušies b/d “Auseklītis” un “Zvaniņš” zinātkārie bērni! Mūzikas skolas audzēkņi un skolotāji sarūpējuši mazajiem ciemiņiem ekskursiju pa skolu un sirsnīgu koncertu, kuru klausoties, bērni iepazina dažādu instrumentu skan..

Lasīt vairāk
19.10.2014

Pianistiem veiksmīgs starts VIII Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā

Jau astoto reizi pirms pavasara brīvdienām Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā norisinājās Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās 62 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas. Sakarā ar lielo dalībnieku skaitu šogad pirmo reizi konkurss paralēli noritēja divās zālēs un to vērtēja divas žūrijas &nd..

Lasīt vairāk
30.11.-0001