Mūzikas skolas audzēkņu koncerts Aknīstē

Š. g. 9.decembrī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas un Aknīstes filiāles audzēkņi ar koncertu viesojās Aknīstes Bērnu un jauniešu centrā. Koncertā uzstājās Aknīstes filiāles jaunie dziedātāji un pianisti, bet no Jēkabpils kuplā skaitā bija ieradušies pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļas audzēkņi. Visiem klātesošajiem bija iespēja klausīti..

Lasīt vairāk
27.12.2017

Mūzikas skolas pianisti gūst labus panākumus konkursos

Novembra izskaņa un decembra sākums vairākiem mūzikas skolas audzēkņiem bija satraukuma pilns laiks, jo skolēni rādīja savas muzikālās prasmes dažādos starptautiskos konkursos. Arī skolotājas Antras Korņejevas audzēknes piedalījās divos konkursos – klavieru duets Daniela Grugule un Kristiāna Podniece sacentās VIII Starptautiskajā Kameransambļu konk..

Lasīt vairāk
17.12.2017

Saksofona diena Jēkabpilī

6. decembrī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā viesojās Latvijas vadošais saksofonu kvartets - Rīgas saksofonu kvartets, kas pastāv jau 25 gadus. Šī kvarteta dibinātājs un vadītājs ir Artis Sīmanis, kurš ilgu laiku bija Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas rektors un devis ļoti lielu ieguldījumu saksofonistu apmācībā un saksofona popularizēša..

Lasīt vairāk
10.12.2017

Apsveicam, lepojamies un līksmojam!

Lietuvas pilsētā Kauņā no 29. novembra līdz 2. decembrim norisinājās IV Starptautiskais klasiskās mūzikas izpildītāju konkurss Kaunas Sonorum – 2017. Vērienīgā konkursa mērķis ir atklāt jaunos talantīgos izpildītājmāksliniekus, veicināt viņu radošo aktivitāti, iepazīt un pievērsties  20. - 21. gs. nacionālo komponistu daiļradei. Starptautiska žūrij..

Lasīt vairāk
09.12.2017

Radīsim svētku noskaņu!

Man patīk dzīvot šajās skaņās un to vibrācijas laist caur sevi. Tajās ir kaut kas dziedinošs. Katrā mūzikas skaņdarbā ir kaut kas ļoti pacilājošs un cilvēkam vajadzīgs. Mūzika ir tā, kas ved mūs ārpus šīs pasaules ierobežotības. Es spēlēju, lai dalītos ar citiem un sauktu citā pasaulē līdzi arī viņus. /Pianiste Jautrīte Putniņa/ Ar vārdu var pateik..

Lasīt vairāk
25.11.2017

Saksofonisti ieskandina Lāčplēša dienu

10. novembrī Asarē notika svinīgs pasākums, veltīts Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai. Pasākums sākās ar lāpu gājienu līdz piemineklim Latvijas atbrīvošanas cīņās kritušajiem karavīriem, kur notika piemiņas brīdis. Pēc tam visi pasākuma dalībnieki tika aicināti uz svētku koncertu Asares kultūras namā, kurā uzstājās..

Lasīt vairāk
14.11.2017

Saksofonistu sveiciens Skolotāju dienā

Š. g. 6. oktobrī mūzikas skolas saksofonu kvartets sniedza koncertu Kūku pagasta pārvaldē.  Šis koncerts bija sirsnīgs sveiciens Sūnu pamatskolas skolotājiem Skolotāju dienā.  Jo īpaši patīkami bija spēlēt šajās telpās, kurās savu gleznu izstādi atklāja gleznotāja Jolanta Ābele. Skatīt gleznas un reizē klausīties mūzikas skaņas skolotājiem bija nea..

Lasīt vairāk
31.10.2017

Klavieru dueta veiksmīgā debija Starptautiskā konkursā

26. oktobra rītā klavieru duets Elza Eglīte un Evelīna Podniece  kopā ar skolotāju Antru Korņejevu devās uz mūsu galvaspilsētu, lai piedalītos  6. Rīgas Starptautiskajā jauno pianistu konkursā klavieru ansambļa kategorijā. Abas meitenes guvušas panākumus vairākos konkursos, spēlējot solo, bet kā klavieru duets kopā darbojas tikai divus mēnešus. Šaj..

Lasīt vairāk
31.10.2017