Izcili panākumi Starptautiskajā stīgu instrumentu konkursā Lietuvā!

Šā gada 4.aprīlī Lietuvā norisinājās Starptautiskais stīgu instrumentu konkurss ‘’Lietuvas dziesmu diena 2022”. Konkursā piedalījās audzēkņi no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. No Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas konkursā startēja vijoles spēles 3.klases audzēkne Vladislava Skurjate, iegūstot B grupā 1 vietu. Paldies par ieguldīto darbu sko..

Skolas pianistu panākumi konkursā Rīgā

Rīgā no 12.-23. martam norisinājās XII Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss. Arī šogad konkurss noritēja video formātā, taču apbalvošana notika klātienē. Apbalvošanas diena bija vētraina, un kaut ko līdzīgu vētrai izjutu arī sevī – prieks un aizkustinājums mijās ar satraukumu. Beidzot pēc divu gadu pārtraukuma šis bija konkurss, kur..

IV LATGALES JAUNO VIJOLNIEKU KONKURSS  2022

IV Latgales jauno vijolnieku konkursā Ludzas Mūzikas pamatskolā piedalījās audzēknes – Vladislava Skurjate (3.kl.), Margarita Romanovska (4.kl.) un Agnese Korņejeva (7.kl.). Konkursa mērķis - sekmēt Latgales mūzikas skolu vijoles spēles audzēkņu profesionālo izaugsmi, uzstāšanās pieredzi un prasmi. Konkurss notika attālināti, iesūtot priekšnesumu v..

Panākumi VI Starptautiskajā Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkursā

15. martā Siguldas Mākslu skolā ,,Baltais flīģelis’’ norisinājās VI Starptautiskais Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkurss. Šis bija viens no pirmajiem klātienes konkursiem Latvijā pēc divu gadu ilgā attālināto konkursu perioda. Uz skanīgā Steinway instrumenta savas pianistiskās un muzikālās prasmes rādīja 48 jaunie pianisti, kas sacentās 3 vecuma..

Tālākizglītības iespējas Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā

Sīkāka informācija šeit.

Flaustistēm lieliski panākumi konkursā "Naujene WIND 2022"

No 24. līdz 28. februārim norisinājās V Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2022”, ko šogad vēl attālinātā formā organizēja Naujenes Mūzikas un Mākslas skola. Ar lieliskiem panākumiem konkursā mūs priecēja Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas flautistes Vanesa Vasiļevska (2. klase), Milana Kačanovska..

Atvērto durvju diena Rīgas Doma kora skolā

2021. gada 16. martā plkst. 11.00 tiešsaistes platformā “Zoom” notiks Rīgas Doma kora skolas Atvērto durvju diena, uz kuru tiek aicināti visi interesenti, topošie reflektanti un viņu vecāki. Par skolas piedāvātajām izglītības programmām, uzņemšanas prasībām, iestājpārbaudījumiem un audzēkņu ikdienu skolā un ārpus tās stāstīs Rīgas Doma kora skolas ..

Mūzikas valodā izrunātais aizkustina, palīdz, dziedē un iepriecina!

2. marta vakarā iedzīvotāji visā Latvijā pauda emocionālu atbalstu Ukrainas tautai. Jēkabpils novadā cilvēki pievienojās atbalsta akcijai. Pie atvērtiem skolas logiem, ar atvērtām sirdīm arī mūzikas skolas pedagogi un audzēkņi ar mūzikas valodas starpniecību izteica savu attieksmi pret notiekošo Ukrainā, kā arī mūzikas valodā uzrunāja ikvienu garām..

07.03.2022