Izskanējis interešu izglītības programmas audzēkņu koncerts “Iekrāsojam vasaru”
06.06 2023

Izskanējis interešu izglītības programmas audzēkņu koncerts “Iekrāsojam vasaru”

29.maijā izskanēja interešu izglītības programmas audzēkņu  koncerts, kas tradicionāli notiek katra mācību gada noslēgumā.

Skolas kamerzālē bija sapulcējušies audzēkņu vecāki, draugi,  skolotāji, lai noklausītos audzēkņu muzikālo sniegumu.

Koncertā skanēja dažādu komponistu dziesmas un skaņdarbi, arī latviešu tautas dziesmas un to apdares balsij, klavierēm un sitamajiem instrumentiem. Skanēja arī ukraiņu tautas dziesmas apdare vijolei.

Klausītājus aizkustināja Annas Līgas Zarkevičas emocionālais sniegums. Audzēkne kopā savu skolotāju atskaņoja skaņdarbus gan ērģelēm, gan klavierēm.

Koncerta izskaņā klausītājus ļoti iepriecināja  ģitāristu ansamblis, kas muzicēja kopā ar skolotāju Alisi Kļaviņu, atskaņojot populāras dziesmas.

Skolas direktore Smaida Ščerbicka sirsnīgi pateicās visiem audzēkņiem un viņu pedagogiem par skaisto koncertu un novēlēja jaukas, saulainas vasaras brīvdienas!

Skolotāja Anna Korņejeva