IV Starptautiskais konkurss ,, Muzikālie zēni “
03.05 2023

IV Starptautiskais konkurss ,, Muzikālie zēni “

Šī gadā 24.martā Klaipēdā (Lietuva) norisinājās IV Starptautiskais konkurss ,,Muzikālie zēni”. Šis konkurss tiek organizēts zēniem vecumā no 7 līdz 18 gadiem. Konkursā piedalījās klavieru un stīgu instrumentu spēles audzēkņi. Saskaņā ar konkursa nolikumu, programmā bija jāiekļauj savas valsts komponista skaņdarbs.

Man prieks, ka mūsu mūzikas skolā mācās zēni, kuri ir ļoti talantīgi un spējīgi konkurēt ar zēniem no citām valstīm.

Konkursā mūsu skolas audzēkņi guva labus rezultātus:

II vieta  un Balva par labāko 20. – 21. gs.  skaņdarba izpildījumu 4. klavieru klases audzēknim Rūdolfam Pusbarniekam (skolotāja Aļona Vīndedze);

Diploms 3. čella klases audzēknim Dināram Dāboliņam (skolotāja Lauma Liepiņa, koncertmeistare Iveta Serkova).

Paldies vecākiem par atbalstu!

Paldies skolotājām Aļonai Vīndedzei, Laumai Liepiņai un koncertmeistarei Ivetai Serkovai par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā konkursam!

Skolotāja Aļona Vīndedze