Kristīgās mūzikas koncerts
12.09 2023

Kristīgās mūzikas koncerts "Tepat"

 

Valda Indrišonoka kristīgās mūzikas koncerts “Tepat”

Biržu Sv. Annas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā

 

23. septembrī pulksten 15:00 Biržu Sv. Annas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā norisināsies Latvijā pazīstamā mūziķa, komponista un producenta Valda Indrišonoka koncerts “Tepat”. Valdis ir viens no pazīstamākajiem kristīgās mūzikas pārstāvjiem Latvijā -  kristīgo dziesmu autors un mūziķis - dziedātājs, ģitārists, basģitārists, kurš darbojies roka, blūza un popmūzikas žanros. Kopš 1999. gada Valdis ir ierakstījis un izdevis sešus kristīgās mūzikas soloalbumus - "Kāpēc man pieder tik daudz" (1999), "Tikai viens ceļš" (2001), "Esmu bērns Tavs" (2004), "Vai tu nāksi līdz" (2006), "Klusas sarunas ar Tevi" (2006), “Tepat” (2023). Četri no šiem albumiem izdoti arī angļu valodā. Savas muzikālās darbības laikā Valdis ir producējis vairākus kristīgās mūzikas albumus un dziesmas, muzicējis kopā ar Latvijā labi pazīstamiem mūziķiem (piemēram, izcilo blūza un boogie pianistu Gintu Žilinski, vienu no labākajiem Latvijas ģitāristiem Ingu Feldmani u.c.), kā ģitārists un dziedātājs piedalījies daudzos muzikālajos projektos Latvijā un ārzemēs.

Valda Indrišonoka dziesmu teksti ir garīga satura, tajos tiek runāts par dzīves jēgu, ticību un garīgo pasauli. Šogad pēc 16 gadu pārtraukuma ir tapis jaunākais Valda Indrišonoka albums “Tepat”, kurā apkopotas 12 dziesmas - sešas nedzirdētas un sešas zināmas, jaunu skanējumu ieguvušas kompozīcijas. Par šo albumu Valdis teic: "Jaunā mūzikas albuma galvenā vēsts ir atziņa, ka nav nepieciešams ar dažādiem rituāliem vai "pareizu" reliģisko noteikumu pildīšanu tuvoties Radītājam, jo Viņa klātbūtne un mīlestība ir pieejama mums visiem… tepat. Mums tam ir tikai jānotic un jāsper solis Viņam pretī.".

Koncertā tiks atskaņotas dziesmas gan no nule kā izdotā albuma “Tepat”, gan jau labi pazīstamās kompozīcijas no iepriekšējiem albumiem. Pēc koncerta ikviens ir laipni gaidīts uz sadraudzību, tējas malkošanu, sarunām un iespēju mūziķi satikt klātienē.

Detalizētāka informācija par koncertu pieejama Biržu Sv. Annas Evanģēliski luteriskās baznīcas Facebook lapā https://www.facebook.com/birzubaznica.

 

Informāciju sagatavoja

Biržu Sv. Annas Evaņģēliski luteriskās baznīcas draudze