Mūzikas skola aicina pieteikties audzēkņus 2021./2022.mācību gadam!
17.06 2021

Mūzikas skola aicina pieteikties audzēkņus 2021./2022.mācību gadam!

Ja tevi uzrunā mūzika un vēlies kļūt par radošu un interesantu personību, ja tavai ikdienai pietrūkst krāsu un izaicinājumu, pievienojies košajai mūzikas skolas jauno mūziķu saimei!

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus šādās izglītības programmās:

Pūšaminstrumentu spēle – flauta, klarnete, saksofons, trompete, mežrags, trombons (7 – 10 g.)

Stīgu instrumentu spēle – čells, vijole (5 – 7 g.)

Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle (6 – 7 g.)

Taustiņinstrumentu spēle – akordeons (7 – 10 g.)

Vokālā mūzika – kora klase (7 – 9 g.)

Sagatavošanas klase „Spārītes un sienāzīši” (4 – 5 g.)

Lai pieteiktos mācībām mūzikas skolā, uzklikšķini uz norādīto iesnieguma saiti https://forms.gle/rVivHpEdz2K4hd2v8

Uz noklausīšanos klātienē aicināsim š. g. augustā!

(pirms noklausīšanās sazināsimies ar vecākiem, lai vienotos par konkrētu tikšanās laiku)

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore

Smaida Ščerbicka - mob.tālr.nr. 29485496

Šajā video rullītī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pedagogi brīnišķīgā veidā iepazīstinās jūs ar mūzikas instrumentiem un ilustrēs katra instrumenta burvību un krāsas!