Muzikālā pēcpusdiena "Komponistam Jāzepam Mediņam – 140"

28. aprīlī mūsu skolā ciemojās Pļaviņu mūzikas skolas audzēkņi un viņu mūzikas literatūras skolotāja Maija Kīne, jo tika rīkota kopīga muzikālā pēcpusdiena "Komponistam Jāzepam Mediņam – 140".  Par komponista dzīvi un daiļradi, viņa brāļiem - Jāni un Jēkabu, stāstīja Pļaviņu MS audzēkņi, bet skolotāja stāstīto papildināja ar interesantiem..

08.05.2017

Panākumi vokālistu konkursā Aiviekstes lakstīgalas 2017

Šī gada 29. aprīlī Lubānas novada Meirānu Kalpaka pamatskolā notika Jānim Zāberam veltīts zēnu vokālistu konkurss "Aiviekstes lakstīgalas 2017". Konkurss notiek ikgadēji kopš 1999. gada, kura galvenais mērķis ir attīstīt un veicināt jauno zēnu vokālistu profesionālo izaugsmi, aktivizēt bērna balss dabīgo skanējumu, kā arī saglabāt un popu..

06.05.2017

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas skolotāja Antra Korņejeva un viņas audzēknes Daniela Grugule un Kristiāna Podniece saņem Kultūras ministrijas apbalvojumu

2017. gada 27. aprīlī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notika gadskārtējā Kultūras ministrijas (KM) apbalvojuma par sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs pasniegšanas ceremonija. Tās laikā 48 audzēkņi un 49 pedagogi no 21 Latvijas kultūrizglītības iestādes saņēma kultūras ministres Daces Melbārdes pasniegt..

03.05.2017

XI Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkurss

Šī gada 22. aprīlī Līvānos notika XI Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkurss. Konkurss notiek katru gadu, un tam ir savas tradīcijas. Konkursa mērķis ir aktivizēt interesi par J. Graubiņa klaviermūziku, iekļaujot to jauno pianistu repertuārā. Šogad konkursā piedalījās jaunāko un vidējo klavieru klašu audzēkņi, un kā obligātais skaņdarbs bija jāatsk..

25.04.2017

Karjeras nedēļas kaleidoskops

13.oktobra rītā mūzikas skolas telpas pieskandināja bērnu balsis. Ciemos pie mums ieradušies b/d “Auseklītis” un “Zvaniņš” zinātkārie bērni! Mūzikas skolas audzēkņi un skolotāji sarūpējuši mazajiem ciemiņiem ekskursiju pa skolu un sirsnīgu koncertu, kuru klausoties, bērni iepazina dažādu instrumentu skanējumu. Sajūsma bija acīmredzama! Mīļš paldies..

19.10.2014

Pianistiem veiksmīgs starts VIII Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā

Jau astoto reizi pirms pavasara brīvdienām Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā norisinājās Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās 62 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas. Sakarā ar lielo dalībnieku skaitu šogad pirmo reizi konkurss paralēli noritēja divās zālēs un to vērtēja divas žūrijas – jaunāko ..

30.11.-0001