Sasniegumi 2. Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā
08.03 2021

Sasniegumi 2. Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "WIND STARS 2021"

Sirsnīgi sveicam mūsu flautas spēles klases audzēknes ar izciliem sasniegumiem 2. Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "WIND STARS 2021", kas notika šogad 4. - 6. martā attālinātājā formātā ar iespaidīgu konkursantu skaitu vairāk kā 700, tajā skaitā pedagogi un koncertmeistari, no 21 pasaules valsts un vairāk kā no 100 izglītības iestādēm.

1. vieta Milanai Kačanovskai 2. - 4. klašu grupā


1. vieta Anna Gabrielai Kuzmovai 5. – 7. klašu grupā


2. vieta Vanesai Vasiļevskai 1. klašu grupā


Paldies par ieguldīto darbu flautas spēles skolotājai Olgai Ridzevskai un koncertmeistarei Zitai Tišutinai.